AltcoinHaberler

Bu Altcoin Rekor Bir Yükselişle Bitcoin’i Geride Bıraktı!

Compound’un COMP tokenı yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Her ne kadar kripto para deyince akla gelen ilk değer Bitcoin olsa da en çok para kazandıran değerin Bitcoin olduğunu iddia etmek yersiz olur. Nitekim 2 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak yüzde 250’lik bir yükseliş kaydeden Compound’un COMP tokenı piyasaya henüz çıkmış olmasına rağmen güçlü bir ivme kaydetti ve görenleri hayrete düşüren bir hızla ilerlemeye devam ediyor. An itibarı ile 222,37 dolardan işlem gören token, Bitcoin’in 9 bin dolar seviyelerinde gezindiği ve yatırımcısını memnun edemediği şu dönemde önemli bir yatırım aracı olarak görülebilir. Ancak yine de Bitcoin gibi piyasayı manipüle etme potansiyeli çok yüksek olan başka bir kripto değerin olmadığını da unutmamak da fayda var.

Söz konusu tokenın Coinbase’te listeleneceği haberlerinin yayılması da yaşanan fiyat artışına büyük ölçüde fayda sağlamışa benziyor. CoinMarketCap’in paylaştığı verilere göre 60 dolardan işlem görürken kısa bir süre içerisinde 200 doları aşan COMP token piyasa değeri bakımından 25.sıraya yükseldi.

Bununla birlikte sektörün önde gelen isimleri COMP tokenda görülen bu müthiş yükselişi yalnızca bazı küçük borsalarda listelenmiş olmasına bağlıyor ve yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyarıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu