binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Topluluğunun İsyanı Geliştiricilere Geri Adım Attırdı! 'Satış İptal Edildi!'

Bu Altcoin Topluluğunun İsyanı Geliştiricilere Geri Adım Attırdı! ‘Satış İptal Edildi!’

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin Arbitrum Vakfı Pazar günü geç saatlerde yaptığı açıklamada, tartışmalı yönetim paketini bir dizi ayrı oylamaya alacağını söyleyerek, ARB token sahiplerinin isyan etmesinin ardından topluluk isteklerine kulak vereceğini açıkladı.

Altcoin Arbitrum Vakfı, Topluluğun İsyanı Arasında “Yakın Vadede” ARB Satışı Olmayacağını Taahhüt Etti

Geri adım atılması, Arbitrum’un 750 milyon token tahsisi için bağımsız bir oylama yapmasını sağlayacak.

“AIP-1 çok büyük ve çok fazla konuyu kapsıyor. DAO’nun tavsiyesine uyacağız ve AIP’yi parçalara ayıracağız,” dedi

Bu geri adım, Arbitrum’un iddia ettiği merkezi olmayan ekosistemi desteklemekle görevli merkezi bir şirket olan Vakfın, kendisine yaklaşık 1 milyar dolarlık token göndermek de dahil olmak üzere halihazırda uyguladığı kararlar üzerinde bir “onay” oylaması düzenlemesi nedeniyle Arbitrum topluluğunda bir gün süren öfkenin ardından geldi.

Bu oylama Snapshot’ta ezici bir başarısızlığa doğru ilerlerken, Arbitrum “muhtemelen geçmeyeceğini” kabul etti ve “bu hafta başında” torba tasarısının her bir bölümü üzerinde tekrarlar yapma sözü verdi.

İlgili Haber  Arbitrum (ARB) Skandalında Yeni Bir Gerçek Daha Ortaya Çıktı: Fiyatta Düşüş Yaşanıyor!

Arbitrum Vakfı’nın tartışmaların merkezinde yer alan “özel hibe” programı “Ekosistem Geliştirme Fonu” olarak yeniden adlandırılacak. Arbitrum, “fonların nasıl kullanılacağına dair bağlam sağlamanın” yanı sıra Vakfın bütçesi hakkında bir “şeffaflık raporu” sunma sözü verdi.

Yazıda, “Arbitrum DAO’nun kurulmasındaki amaç, en merkezi olmayan toplamayı oluşturmak için örnek teşkil etmekti ve bu iletişim hatasına rağmen, bu hedefi agresif bir şekilde takip etmeye devam edeceğiz” denildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail