Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Yeni Girişimini Başlattı: Fiyatında Artış Yaşadı!

Bu Altcoin Yeni Girişimini Başlattı: Fiyatında Artış Yaşadı!

Takip et

Metaverse, GameFi ve üretici ekonomisine odaklanan yeni nesil akıllı sözleşmeler platformu Klaytn (KLAY) altcoini, merkezi olmayan yönetim portalı Klaytn Square’in beta sürümünü başlattı.

Klaytn blok zincirinin geliştirilmesi ve tanıtımını denetleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Klaytn Vakfı tarafından paylaşılan resmi açıklamaya göre, yönetim mekanizması Klaytn Square beta modunda hizmete girdi.

Klaytn (KLAY), Merkeziyetsiz Altcoin Platformunu Başlattı

Klaytn Square, her bir Yönetim Konseyi (GC) üyesinin bilgilerinin yanı sıra KLAY kripto para transferleri ve staking depozito tutarları hakkında bilgi gösterdiğinden, Klaytn üzerindeki merkeziyetsiz zincir içi yönetişimi daha şeffaf ve kapsayıcı hale getiriyor.

İlgili Haber
Binance Launchpad'e Yeni Altcoin Geliyor: Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Bunun yanı sıra, Klaytn Square ziyaretçilerine Klaytn Yönetim Konseyi tartışmalarının gündemleri ve Klaytn’ın ekosistem yönetimi ve iyileştirme önerileri için mevcut zincir içi oylama durumu da dahil olmak üzere Klaytn’ın ilerlemesi, tanıtımı ve güncellemeleri ile ilgili birçok pratik bilgi sunacak.

KLAY altcoininin duyurunun ardından yükselişe geçtiğini gösteren grafik.

Klaytn Vakfı Direktörü Sangmin Seo, projenin kullanıcıları ve kurucuları ile iletişiminin kalitesi için Klaytn Square lansmanının önemini vurguluyor:

“Klaytn Square’in lansmanı, topluluklarımızla açık ve şeffaf iletişime olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Klaytn ekosistemi olgunlaştıkça, topluluklarımızın seslerinin zincir içi mekanizmalar aracılığıyla duyulmasını sağlamak için daha fazla merkezsizleştirme stratejisi izlemeyi düşünüyoruz.”

KLAY altcoini bu yılın Ekim ayında ödül mekanizmasını değiştirmesinin ardından fiyatında bir gecede %100’ün üzerinde artış yaşamıştı. Bu değişiklik ile birlikte tokenin arz miktarında kısıtlama yapılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları