AltcoinHaberler

Bu Altcoin Yüzde 4.445’lik Rekor Bir Yükselişle Yatırımcısının Yüzünü Güldürmeyi Başardı!

Bugün satışa sunulan token yatırımcısına 1 günde 10 kat kazanç sağladı!

Henüz bugün satışa sunulmasına rağmen yatırımcısına 10 kat kar sağlayan FTX destekli Serum (SRM) projesinin ilk etapta yalnızca FTX ve BitMax üzerinden ticareti gerçekleşmesi beklenirken Binance’in sürpriz bir duyuruyla Serum’u listeleyeceğini duyurmasının ardından çiçeği burnunda kripto değerin yükselişi de kaçınılmaz oldu.

1 hafta önceki IEO’sunda 0.11 dolardan işlem gören Serum, Binance’te işlem görmeye başlamasının ardından %4.445’lik rekor bir yükseliş kaydetti ve 5 dolar seviyesini gördü. İlk etkinin akabinde düşüşe geçen SRM an itibarı ile 1.25 dolardan işlem görmekte.

Blockchain temelli bir DeFi projesi olan Serum, yüksek kar potansiyeli olan tokenlar arasında görülüyor. FTX Exchange tarafından piyasaya sürülen SRM, Binance’te SRM/USDT, SRM/BTC, SRM/BNB ve SRM/BUSD çiftleri üzerinden işlem görüyor.

*Ciddi derecede yükselmiş coinlere yatırım yapmak son derece risklidir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu