coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Geliştiriciler Kilitli Tokenlerin Kilidini Açmaya Başladı!

Bu Altcoinde Geliştiriciler Kilitli Tokenlerin Kilidini Açmaya Başladı!

Arkham tarafından sağlanan onchain verilerine göre, bu altcoinde geliştiriciler kilitli tokenleri serbest brakmaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz platformu Arkham, web3 domainleri ve dijital kimlikler alanında faaliyet gösteren sağlayıcı Space ID’nin Stratejik Satış programı için tokenlerin kilidini açmaya başladığını duyurdu.

İlk kilit açma işlemi bugün 05:13 UTC+3’te gerçekleşti ve çoklu imza sözleşmesi (0x54…497d), Space ID Stratejik Satış Unvested sözleşmesinden 26.667 milyon ID tokenini piyasaya sürdü. Bu serbest bırakmanın yaklaşık 11.92 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.

Bu Stratejik Satış turu, 160 milyon olan toplam token arzının %8’ini temsil ediyor. Satış, 1 yıllık bir boşluk ve ardından önümüzdeki 3 yıl boyunca üç ayda bir serbest bırakma ile yapılandırıldı.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti Bugün Büyük Gün Dedi, Olacakları ve ETH ETF'lerinin İşlem Göreceği Tarihi Açıkladı

Space ID, .eth, .bnb ve .arb dahil olmak üzere çeşitli web3 üst düzey domainleri için domain kayıtları, satış ve yönetim hizmetleri sunuyor.

Space ID, domain hizmetlerine ek olarak, birden fazla web3 isim hizmetini entegre eden bir web3 isim SDK’sı ve API hizmeti de veriyor.

Bu yazının yazıldığı anlarda ID tokeni, 0.4483 dolardan işlem görüyor ve kilit açma işleminin şu ana kadar çok fazla satış baskısı oluşturmadığı izleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları