coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin İsmi Değişiyor: Geliştiriciler Köklü Değişiklikler Açıkladı! Fiyatta Hareketlilik Yaşanıyor

Bu Altcoinin İsmi Değişiyor: Geliştiriciler Köklü Değişiklikler Açıkladı! Fiyatta Hareketlilik Yaşanıyor

Bu altcoinin geliştiricileri, yaptıkları açıklamalarında bir isim değişikliğine gideceklerini bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Web3 oyun geliştiricileri için ölçeklendirme çözümü olan Cocos-BCX (COCOS) altcoini, COMBO olarak yeniden markalaştığını duyurdu.

COMBO adı, kripto para şirketinin ifadesine göre yeni nesil merkeziyetsiz oyun altyapısı yaratmaya odaklanmasıyla uyum gösteriyor.

Yeniden markalaşmanın bir parçası olarak COMBO, ekosistemi destekleyecek 24 iş ortağından oluşan ilk grubu duyurdu. Bu ortaklar arasında DappRadar, NodeReal, Celer Network ve Alibaba Cloud gibi Web3 alanındaki bazı tanınmış isimlerin yanı sıra bulut bilişimin sağlayıcıları da yer alıyor.

Geliştiricilerin ifadesine göre COMBO’nun öncelikli hedefi, oyun geliştiricileri için yüksek performanslı bir zincir bulmak, bunu oyun motoruna uyarlamak ve işlem gaz ücretlerini azaltmak gibi temel sorunları çözmek olacak.

COCOS fiyatında yaşanan dalgalanmayı gösteren 24 saatlik grafik.
İlgili Haber  Binance CEO'su CZ, Delist Ettiği Altcoin Hakkında Konuştu: Sebebini Açıkladı!

COMBO kurucusu Bob.C konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“COMBO, oyuncular için harika bir oyun deneyimi sunan geliştiricileri ve fikirleri bir araya getiriyor. COMBO, açık kaynaklı, oyun odaklı bir Katman-2 oluşturarak, geleneksel oyun geliştiricilerinin web3 oyun dünyasına girmeleri ve verimli bir şekilde büyümeleri için köprü oluşturuyor.

Yüksek ölçeklenebilirlik elde etmek ve işlem maliyetlerini en aza indirmek için BNB Chain ile başlayarak birden fazla zincir üzerinde Web3 oyun odaklı bir Katman-2 geliştirmek akıllıca bir işti.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları