Kripto HaberleriBitcoinBu Balina, İndirimde Bitcoin (BTC) Almak İçin Boş Durmadı!

Bu Balina, İndirimde Bitcoin (BTC) Almak İçin Boş Durmadı!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı sert düşüşe rağmen Bitcoin balinaları boş durmamakta niyetli gibi gözüküyor.

En büyük üçüncü Bitcoin balinası, kısa süre önce yaşanan düşüşte 1.000’e yakın Bitcoin alımı yaptı ve daha da yapacak gibi gözüküyor.

Fiyat 59.000 dolardan 54.000 dolara kadar gerilediğinde herkes panik içerisindeyken bu balinanın devamlı olarak BTC aldığı görüldü.

Bitcoin Balinaları Boş Durmadı

Kripto para balinaları özellikle düşüş anlarında alım yapıp uzun vadeli bunları tutma konusunda bir hayli iyi.

Daha önceki düşüşlerde de herkesin panik olduğu anlarda yapılan binlerce BTC’lik alım aslında bunun ne kadar iyi bir karar olduğunu göstermişti.

Şimdi ise akümülasyonun nereye kadar devam edeceği konuşulmakta. Söz konusu Bitcoin balinasının cüzdanına bakıldığında ise bunun içerisinde 114.999 BTC bulunduğu görülüyor. Cüzdanın bu ay 11. kere alım yaptığı da görülmekte.

Bu cüzdanın Robinhood gibi bir borsanın soğuk cüzdanı olma ihtimali de bulunuyor. Buna rağmen balinanın 1 ayda 11. kez alım yapması ise bunun borsa cüzdanı olma ihtimalini çok ama çok azaltıyor. Cüzdanın 67.000 dolardan 54.000 dolara kadar olan süreçte 3 kere alım yaptığı ve devamlı olarak ortalama düşürdüğü de gözlerden kaçmayan bir diğer nokta.

Bitcoin’in bu desteği kaybedip 50.000 dolar seviyesinin altına kadar inmesi ise balinaların bazılarının satış yapmasına neden olabilir. BTC an itibarıyla ise 57.000 dolardan işlem görüyor ve balinanın 54.000 dolardaki alımı kazanç sağlamış gibi gözüküyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları