binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBu İndikatör Bitcoin'deki Son Yükseliş ve Düşüşleri Bildi! Şu An Hangi Sinyali...

Bu İndikatör Bitcoin’deki Son Yükseliş ve Düşüşleri Bildi! Şu An Hangi Sinyali Veriyor?

Ali Martinez yaptığı paylaşımda, Bitcoin'in yakın vadede düşebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin son 7 gün içerisinde muazzam bir yükseliş sergilerken, 52.000 doları aştı. Bu yükseliş yatırımcılar arasındaki heyecanı ateşlerken tecrübeli analistten BTC için düşüş uyarısı geldi.

Bu noktada yatırımcılar tarafından yakından takip edilen kripto analisti Ali Martinez yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in yakın vadede düşebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Bitcoin’in günlük grafiğinde TD Sequential göstergesinin satış sinyali verdiğine dikkat çeken analist, bir ila dört gün sürebilecek potansiyel bir düzeltme yaşanabileceğini belirtti.

Özellikle volatilitenin arttığı dönemlerde bu tarz piyasa göstergelerinin yakından izlenmesinin öneminin altını çizen Martinez, TD Sequential göstergenin geçmiş performansını vurgu yaparak Aralık 2023’ten bu yana tüm alım ve satım sinyallerinin tamamını doğru bir şekilde bildiğini söyledi.

“Uyarı!

TD Sequential göstergesi, Bitcoin günlük grafiğinde bir ila dört günlük mum çubuğu düzeltmesi öngören bir satış sinyali sunuyor.

Bu göstergenin Aralık 2023’ten bu yana gösterdiği alım ve satım sinyallerinin tamamının doğrulandığını unutmayın. “

Bitcoin yazım esnasında 52,190 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail