Cardano

Bu Sefer Çanlar, Cardano (ADA) İçin Çalıyor: Analist Uyardı!

ADA fiyatı %60 ila %90 arasında düşüş mü yaşayacak?

Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi Cardano (ADA), son dönemin en çok konuşulanlarından birisi. ADA, bugün ise ayrı bir popülerlik elde etti ve dünyaca ünlü analist Peter Brandt’in dikkat çeken yorumu bunun temel sebebi. Brandt, büyük başarı oranına sahip tahminleri ile biliniyor ve bu seferki tahmini ADA yatırımcılarını sevindirmedi.

Ünlü analist Peter Brandt, daha önce Litecoin (LTC) için yaptığı bir analiz nedeniyle Litecoin topluluğunun hışmına uğradığını hatırlattı. Brandt, bunun devamında ise ADA/USD grafiğini yayınladı ve Cardano “trollerinin” nişan alması gerektiğini belirterek üzücü tabloyu ortaya koydu. Brandt, yayınladığı grafiğinde ADA’nın şu an omuz baş omuz formasyonundan geçtiğini belirtti ve düşüş hedefi verdi. Analistin verdiği grafikte 0,90 doların kritik bir destek olduğu ve bunun altında hiçbir destek olmadan sert düşüş yaşanabileceği görülüyor.

ADA, %90 Düşebilir!

Brandt’in en kötü senaryosu ise 0,15 dolara işaret ediyor. Bu da Cardano fiyatı için en az %90’lık bir düşüşe işaret ediyor. 1,26 dolardan işlem gören ADA’nın mevcut grafiğe göre olası bir 0,15 dolara düşüşten sonra yeniden 0,35 dolara sıçraması ise mümkün. ADA, yılın başından beri %600 yükseliş yaşadı ve böyle bir yükseliş olabileceği gibi böyle bir düşüş de olabilir. ADA’nın böyle bir düşüş yaşaması ise kripto para sektörünün de genel olarak ayı piyasasına girmesi anlamına gelmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu