BitcoinHaberler

Candy Crush Saga’dan Sonra Sıra Crypto Crush’ta!

EvoxGames tarafından geliştirilen mobil oyun, Google Play Store’da şimdiden 1. sıraya yerleşti.

Bir dönem mobil oyun sektörünün lideri haline gelen “Candy Crush Saga” uzun bir süre liste başı kalmış ve takipçilerini adeta bağımlı hale getirmişti. Şimdi de mobil oyun şirketi EvoxGames “Crypto Crush” adlı bir mobil oyun geliştirdi. Kripto para kullanıcılarının ve eski Candy Crush tutkunlarının ilgisini çekmeyi hedefleyen oyun temel olarak görsel zeka ve bulmaca çözümü mantığına dayanıyor.

Henüz oyun sektöründe yeni olan EvoxGames, geliştirdiği kripto para temalı oyunlar aracılığıyla dijital paraları daha çok kişiye tanıtmayı hedeflediğini belirtiyor.

EvoxGames ilk oyunu olan Crypto Crush’ın ardından birçok mobil oyunun daha geleceğini haber veren EvoxGames’in kurucuları Barış Büyüktaş, Ali İlhan ve Doğan Anıl Evci kullanıcılara hoşça vakit geçirtmenin yanı sıra kripto paralara olan ilginin artmasında da pay sahibi olacaklarından emin görünüyor. Nitekim oyun 5 gün önce piyasaya çıkmasına rağmen Google Play Store’da -bulmaca kategorisi trendlerinde- ilk sırada yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu