Cardano

Cardano (ADA) Durdurulamıyor: Hedef 3 Dolar mı?

ADA fiyatı için hedef 3 dolar mı?

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi Cardano (ADA) herkesin konsolidasyon beklentilerine rağmen yükseliş yaşamaya devam ediyor.

ADA, 3 Dolara Tırmanıyor

Cardano, 2,45 doların üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdıktan sonra düzeltme beklentilerine rağmen desteğini kaybetmedi ve devamında 2,55 dolara kadar yükseldi.

2,55 doların kritik direnç olması ve RSI’nin aşırı alım noktasına gelerek şişmesi yatırımcıları korkutsa da ADA fiyatı yeni bir rekor kırdı.

ADA, kısa süre önce 2,65 dolar seviyesine ulaştı ve 22 Ağustos itibarıyla rekor tazeledi. ADA fiyatının 2,60 dolar seviyesine ulaşması kesinlikle yatırımcıların ikiye bölünmesine yol açtı.

Bir kısım, RSI’nin riskli noktaya gelmesinden dolayı 2,40 dolara düşüş beklerken bir diğer kesim ise 3 doların psikolojik direnç olduğunu vurgulayarak 3 dolara yükseliş bekliyor.

ADA fiyatının pazar günü 2,19 dolardan işlem görüyorken bir anda böyle bir yükseliş elde etmesi kesinlikle şu an yaşanan rallinin altcoinleri nasıl etkilediğini göstermekte.

ADA, bu yükselişi ile önce Binance Coin’i devamında ise Tether’i geçerek uzun süreden sonra stablecoin Tether’i geçen ilk altcoin oldu. Özellikle mayıs ayı öncesindeki altcoin rallisinde birçok altcoin Tether’i geçip bunu 7. sıraya kadar çekse de mayıs ayında yaşanan sert düşüş nedeniyle Tether 3. sırayı yeniden ele geçirmiş ve o tarihten beri hiçbir kripto paraya kaptırmamıştı.

Cardano topluluğunun beklediği Alonzo hard forkunun yaklaşıyor olması ise durumu değiştirdi ve ADA fiyatı rekor tazeledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu