Kripto HaberleriCardanoCardano (ADA) Gözden Düşmeye Başladı: Bu Seviye Her Şeyi Bitirebilir

Cardano (ADA) Gözden Düşmeye Başladı: Bu Seviye Her Şeyi Bitirebilir

Takip et

Bir zamanlar elde ettiği yükseliş ile rakibi olan birçok kripto para birimini geride bırakan Cardano (ADA), şimdi ise ciddi bir gerilemenin eşiğinde.

Üçüncülüğü Binance Coin’e kaptıran Cardano’nun büyük güncellemesini tamamlamasına rağmen aslında beklenen etkiyi oluşturmadığı görülüyor.

Cardano’nun en büyük üçüncü kripto para birimi olarak devam ettirdiği günler de böylece bitti. Bu düşüş aslında akıllı kontrat furyasının etkisini kaybetmesi ile beraber geldi.

Alonzo Güncellemesi İşe Yaramadı

Alonzo güncellemesinin oluşturduğu furya sayesinde ciddi bir yükseliş elde eden Cardano, ağda buna rağmen hala ciddi bir şeylerin hayata geçirilmemesinden sonra tökezledi ve 3,10 dolar seviyesinden düşüşe geçti. 2 Eylül tarihinde 3,10 doları gören ve toplam piyasa değeri 100 milyar dolara ulaşan ADA, an itibarıyla 5. sırada yer alıyor.

ADA sadece BNB’ye değil aynı zamanda USDT’ye de yenildi ve toplam piyasa değeri 69 milyar dolara kadar çekildi. ADA’yı geçmesi beklenen sıradaki kripto para birimi ise 51 milyar dolarlık piyasa değeri ile XRP gibi gözüküyor.

ADA fiyatı için özellikle bir noktanın ise çok kritik olduğu görülmekte. Daha önce önemli bir destek konumunda olan 2,16 dolar şu an ADA’yı tutmaya çalışsa da baskı devam ettikçe bunun yeterli olmayacağı söylenebilir.

ADA fiyatı için 2,16 doların kaybı 1,80 dolara kadar düşüş anlamı taşıyor ve fiyat buradan eski noktasına hızlı bir şekilde düşebilir. ADA eğer 2,16 dolardan tutunamazsa 1,80 dolar, burada tutunamazsa da 1,30 dolar sıradaki noktalar.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Veysel çolak

Dün 1k dolarlık yatırım yapınca aldıgım habere gel bahtsız bedevi gibiyim.

Anonim

Ada düşebilir

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları