Cardano

Cardano (ADA) Sonunda Bir İlke İmza Attı!

Cardano ilk defa Japonya'da listelendi.

Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson’ın hayata geçirdiği Cardano (ADA) ağı büyümeye ve ADA da daha fazla kripto para borsasında listelenmeye devam ediyor. Şimdiden dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelenen önde gelen kripto para birimi, bu tarihe kadar ise Asya’nın en önemli pazarlarından olan Japonya’ya girememişti.

ADA, Japonya’da Listelendi

DcSpark CTO’su Sebastien Guillemot ise bugün yaptığı bir açıklamada ADA’nın sonunda bir ilke daha imza attığını ifade etti. Guillemot, ADA’nın ilk defa Japonya içerisinde listelendiğini vurguladı. Japonya, kripto para listelemeleri ve borsaları konusunda dünyanın en sıkı ülkelerinden birisi olarak bilinmekte ve bu listeleme kesinlikle ADA için bir tür onay anlamı taşıyor. Guillemot da buna vurgu yaparak Japonya içerisindeki borsalarda çok az sayıda kripto paranın listelenebildiğini ve ADA’nın da artık bunlardan birisi olduğunu belirtti.

Guillemot, bu haberin ne kadar büyük olduğunu anlatmak için ise önemli bir bilgi paylaştı. ABD’nin lider kripto para borsası Coinbase, mart ayında ADA’yı listelemiş ve büyük bir fiyat artışı yaratmıştı. Guillemot’a göre Bitpoint tarafından ADA’nın Japonya içerisinde listelenmesi tam olarak benzer bir öneme sahip.

Bitpoint kripto para borsası da 3 Ağustos tarihinde kendi internet sitesinde bunun duyurusunu yaptı ve ADA’nın Ağustos ayı sonlarında listeleneceğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu