Kripto HaberleriAltcoinCardano CEO'sundan Beklenen Açıklama Geldi!

Cardano CEO’sundan Beklenen Açıklama Geldi!

Takip et

Toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi Cardano bir süredir sessizliğini korusa da sonunda ekosistemi harekete geçiren haber geldi.

Cardano’nun Alonzo hard forkundan sonra bir süre sessiz kalması ve düşüş yaşaması topluluktan tepki çekmişti ve şu an bu durum değişmeye başladı gibi gözüküyor.

Cardano Güncellemelerle Dolu Bir Yıla Giriyor

Cardano’nun arkasındaki IOHK şirketinin CEO’su olan Charles Hoskinson, yaptığı son açıklama ile yol haritasını ortaya koydu.

Hoskinson, Cardano’nun 2022 yol haritasını çok sevdiğini belirtti. Bunun canlı bir ekosistem, büyüme ve adaptasyon sürecinden ibaret olduğunu belirten CEO, Cardano ekosisteminin daha güçlü olduğunu vurguladı.

Cardano ekosisteminin mevcut teknolojisinin inanılmaz olduğunu ve 2022 yılında birçok yeniliğin geleceğini belirten Hoskinson, yüzlerce projenin 2022’de kendini ön plana çıkartacağını vurguladı.

Cardano ağındaki akıllı kontrat güncellemesinden sonra birçok uygulamanın piyasaya sürüleceği düşünülse de beklenen olmadı.

Özellikle akıllı kontratların gelmesi ile oluşan teknik hata, ağda sert bir düşüşe yol açmıştı. Sorun şu an çözülmüş gibi olsa da özellikle Haskell kodlama dili kullanılmasından dolayı geliştirici sayısı ve uygulama sayısı bir hayli az.

Ethereum’u geçmek adına ciddi bir efor sarf eden eski Ethereum kurucu ortağı Hoskinson, yol haritası hakkında net bir açıklama yapmasa da oldukça iyimser konuşup heyecan yaşattı.

2022 ise birçok güncelleme sayesinde Cardano için çok önemli bir yıl olacak.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Recep

Yani demem oki ysptınız reklamlar alıcılara karşılığını vermedi vede müşterileri kaçtı ada nın

Anonim

Yahu okadar reklamını yaptınız 1 yıldır hep zarar hep zarar kimsenin güveni kalmadı artık

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları