Cardano

Cardano Geliştiricilerinin Gizli Toplantısı Ortaya Çıktı!

Cardano ekibi gizli gizli ne planladı?

Kripto para sektörünün en önemli projelerinden birisi olan Cardano (ADA), son dönemde gözden biraz düşse de yeniden toparlanmaya başladı ve bunun arkasında önemli bir toplantının etkisi olabilir.

Cardano ve Zanzibar Toplandı

Cardano’nun arkasındaki geliştirme stüdyosu Input Output Hong Kong (IOHK), Zanzibar hükümeti ile gizli bir buluşma yapmış olabilir. Zanzibar hükümetinin üst düzey yetkilileri ile toplantı yaptığı belirtilen Cardano ekibinin ne konuştuğu bilinmiyor ancak bunun ana akım kabul ve ADA kullanımı hakkında olduğu söylenebilir.

Blockhain ve telekomünikasyon alanlarını birleştirmeyi hedefleyen öncü bir kurum konumundaki World Mobile Team, bununla ilgili kısa bir video paylaştı ve toplantı böyle ortaya çıktı.

IOHK kurucusu olan Charles Hoskinson kısa süre önce yaptığı açıklamasında kripto para sektöründe devrimsel adımlar atmak için şimdiden harekete geçtiklerini ve haberlerin yakında geleceğini vurgulamıştı. Buna rağmen herhangi bir büyük duyuru yapılmadı.

ADA fiyatı özellikle Alonzo hard forku beklentisi ile rekor kırmıştı ve 3 doların üzerini görmüştü. ADA bunun devamında sert bir düşüş yaşadı ve piyasanın hareketlerine uyum sağlayamadı.

ADA an itibarıyla 2,31 dolarlık birim fiyata sahip ve son 7 günde %17 yükseliş elde etti. 24 saat içerisinde %10 yükseliş elde eden ADA’nın yükselişinin arkasındaki sebep ise bu olabilir. Cardano’nun direkt olarak bir devlet tarafından kullanılması kesinlikle büyük bir değişim getirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu