Cardano

Cardano İçin “Büyük Şeyler” Yolda! Bu Hafta Sonu Ne Olacak?

Cardano büyük duyurusuna çok yaklaştı.

Kripto para sektörünün kesinlikle önde gelen projelerinden birisi olan Cardano (ADA), son zamanda popülerliğinden önemli kayıplar yaşadı.

Cardano’nun Alonzo hard forku öncesinde görülen bütün heyecan ve beklenti, Alonzo güncellemesinin tamamlanması sonrasında “haberi duyunca al, gerçekleşince sat” psikolojisine göre azaldı ve tahmin edileceği gibi fiyat da bunu takip etti.

Cardano’nun yaşadığı bu düşüş ise bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan bir etkinlik ile geride bırakılabilir.

Cardano Zirvesi Geldi

25-26 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan büyük Cardano etkinliği Cardano Summit, kesinlikle kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmakta.

Charles Hoskinson konu hakkında yaptığı açıklamada bunun Cardano için bu tarihe kadar yapılan en büyük etkinlik olacağını vurgulamıştı. Etkinlik hem fiziki hem de sanal olarak gerçekleştirilecek ve Avrupa, Avrupa, ABD hatta Asya gibi farklı ülkelerle kıtalardan birçok katılımcıyı ağırlayacak.

50’den fazla ülke ile 6’dan fazla kıtadan katılımcıların geleceği etkinlik kesinlikle Cardano’nun popülerliğine katkı sağlayacak.

Cardano, bu etkinlikte “endüstri genelini sarsacak” duyurular yapmayı planladığını açıklamıştı ve aslında bütün heyecan bununla ilgili.

Alonzo sayesinde akıllı kontrat desteğine kavuşan ağ, özellikle EMURGO tarafından yapılan duyuruya göre yakında büyük kurumlara ev sahipliği yapabilir.

EMURGO, Cardano’nun ortaklıklardan ve reklamdan sorumlu iştiraki olarak biliniyor ve kısa süre önce yapılan duyuruda söz konusu etkinlikte çok büyük bir bomba patlatılacağını vurgulamıştı.

Cardano fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 2,27 dolardan alınıp satılmakta.

Daha önce de olduğu gibi “haberi duyunca al, gerçekleşince sat” mantığına göre fiyatlanma bu etkinlik süresince dalgalı olabilir.

Bu sebeple Cardano yatırımcıları etkinliği muhakakk yakından takip etmeli ve gelişmeleri anbean öğrenmelidir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu