Kripto HaberleriCardanoCardano Kurucusu Ayı Piyasalarını Seviyor! İşte Nedeni...

Cardano Kurucusu Ayı Piyasalarını Seviyor! İşte Nedeni…

Takip et

Son dönemde Bitcoin (BTC) ve altcoinlerdeki sıkıcı ve yatay hareketlerden pozitif ayrışarak dikkatleri üzerine çeken Cardano (ADA) konuşulmaya ve gelişmeye devam ediyor.

Yahoo Finance Live’e konuşan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 29 Haziran’da yayınlanması beklenen Cardano Vasil Harfork yükseltmesini Cardano için bir dizi iyileştirme olarak nitelendirdi.

“Cardano’ya karşı artan bir talep var ve bu artan talebi karşılamamız gerekiyor. Ayrıca Cardano’daki işlem hacmine bakarsanız, şu anda katlanarak büyüyoruz.

Bu bağlamda biz sürekli olarak güncellemeler yapan bir ekosistem olduk. Bu gelişmeler karşısında, bu ekosistemi idare edebildiğimizden emin olmak için bazı yükseltmeler yapmak gerekli oldu.”

“Ayı Piyasaları Oldukça Rahat!”

Mevcut piyasa düşüşleri hakkında ve ayı piyasası hakkında konuşan Charles Hoskinson, ayı piyasalarının boğa piyasalarına kıyasla daha rahat geçtiğini savundu:

“Boğa piyasaları gerçekten çok sinir bozucu çünkü kimse işbirliği yapmak istemiyor. Gerçekçi olmayan ücretler ve gerçekçi olmayan fiyat beklentileri var.”

Yedi ayı piyasasından geçtiğini söyleyen Hoskinson, akıllı sözleşmeler gibi büyük gelişmelerin genellikle en zor zamanlarda ortaya çıktığına dikkat çekti.

“Ayı piyasaları aslında oldukça rahat. Şahsen yaklaşık yedi ayı piyasasından geçtim.

Ve her seferinde, büyük gelişmeler gördük. Akıllı sözleşme ve DeFi devrimi burada geldi.”

CoinMarketCap verilerine göre altıncı en büyük kripto para olan Cardano (ADA) son bir haftada %10 yükseldi.  Ancak son 24 saatte yaklaşık %5,50 düşerek 0,61 dolar seviyelerine geldi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları