binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriCardanoCardano Kurucusu Kripto Paraları İlgilendiren Son Gelişmeleri Yorumladı

Cardano Kurucusu Kripto Paraları İlgilendiren Son Gelişmeleri Yorumladı

Kripto fenomeni Charles Hoskinson, ABD'de halihazırda yankıları devam eden bankacılık krizi ve regülasyonlar hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen blockchain projelerinden Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto piyasasını etkileyen son gelişmeler hakkında röportaj verdi.

Kripto basınına konuşan Hoskinson, kripto para piyasalarının geçtiğimiz yıl yaşanan düşüşlerin ardından bugün çok daha iyi bir konumda olduğunu belirtti. Cardano kurucusu, bankacılık sektör krizinin ardından bir bankada çalışmaktansa gençlerin kariyerlerinde kripto üzerine odaklanmalarının daha iyi olacağı vurgusunu yaptı.

“Kripto projeleri geliştirilmeye devam ederken geleneksek finansta çeşitli krizler karşımıza çıkmaya devam ediyor.”

“Düzenleyici Belirsizlik Büyük Bir Sorun”

Hoskinson, bankacılık krizi hakkında konuştuktan sonra ABD’deki regülasyon belirsizliğine değindi. Ülkede sektörü kimin düzenleyeceğine dair bir netliğin olmamasından yakınan kripto fenomeni, bir çok farklı projenin artan baskı sonucunda yurtdışına taşınma seçeneğini masada bulundurduğunu iddia etti.

Dünya’nın en büyük ekonomisi konumunda bulunan Amerika Birleşik Devletleri’nde dijital varlıkları hangi kurumun düzenleyeceği henüz net değil. SEC, CFTC ve yerel eyalet kurumları bir işbirliğine gitmezken sektör üzerindeki yaptırım baskısı FTX iflasıyla birlikte günyüzüne çıktı. Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu SEC, bir çok kripto projesi ve borsa hakkında soruşturma başlattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail