CardanoNFT

Cardano Kurucusu Piyasa, ADA ve NFT’ler Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz yılın değerlendirmesini yapan Hoskinson, 2022'nin Cardano için olumlu geçeceğine inanıyor.

2021’e damgasını vuran teknolojik ürünlerin başında gelen NFT’ler, yeni yılda daha da gözde hale geleceğe benziyor ancak yıldızı parlayan NFT’leri yeni yılda bir dizi regülatif baskı bekliyor olabilir.

Konuyla ilgili bir dizi açıklamada bulunan Cardano kurucusu Charles Hoskinson, düzenleyicilerin 2022’de NFT’leri kıskaç altına alacağını savundu.

Dün yapmış olduğu bir yıl sonu değerlendirmesinde Cardano’nun ve bütün bir kripto para sektörünün bugünü ve geleceği hakkında konuşan Hoskinson, 1 saatlik bir YouTube videosu yayınladı.

Hoskinson’ın videoda bahsettiği şeylerin başında 2022’nin muhtemelen sektör ve özellikle de Cardano için en iyi yıllardan biri olacağı iddiası vardı.

Pazarın çok hızlı büyüdüğünü belirten Cardano kurucusu, sektörel anlamda bu kadar hızlı şekilde büyümenin birçok olumlu ve olumsuz sonuçları olacağını belirtti.

Yılan hikayesine dönen Ripple-SEC davasının da büyük ihtimalle bu sene çözüme kavuşacağını tahmin eden Hoskinson, Ripple’ın kazanacak gibi göründüğünü sözlerine ekledi.

Herkesin merakla beklediği Ripple davasının yeni yılda sonuçlanmasını bekleyen tek isim Hoskinson değil, bilindiği gibi ABD’li avukat Jeremy Hogan da ilgili davanın muhtemelen Nisan 2022’ye kadar sonuçlanacağına inandığını söylemişti. En kötü senaryonun ise davanın yaz aylarına kadar uzayabileceği şeklinde yorumlanmıştı.

Hoskinson, 2022 ve sonrasında sektörde çok fazla düzenleyici katılım görmenin de muhtemel olduğunu, özellikle DeFi ve NFT piyasasının kıskaç altına alınacağını iddia etti.

Sektörde hızla yükselen NFT dalgası Hoskinson’ın da dediği gibi regülatörlerin dikkatini fazlasıyla çekiyor. Bu anlamda 2022 yılı NFT’ler için zorlu geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu