AnalizCardano

Cardano Kurucusu, Yatırımcıları Büyük Resmi Görmeye Davet Etti!

Cardano için yeni güncellemeler kapıda!

Cardano (ADA), eylül ayının başında tüm zamanların en yüksek seviyesinin (3 dolar) üzerini gördüğünden beri düşüş eğiliminde.

Projenin bazı önemli duyurularına ve adımlarına rağmen çok fazla iyileşme belirtisi gösteremeyen proje bir süredir yatırımcılarını üzüyordu. Bu durumu daha önce de gündem maddesi yapan ADA kurucusu Charles Hoskinson, önemli olanın fiyat artışı değil projenin altında yatan teknoloji olduğunu ifade etmişti. Konuyu bir kez daha gündemine alan Hoskinson, YouTube’taki takipçilerine sükunet çağrısında bulundu.

Kripto para birimlerinin satışlarının son derece doğal olduğunun altını çizen ünlü isim, yatırımcıların kazanç elde etmek için bazı varlıklarını sattıklarını bu satışlar yüzünden panik yapmanın yersiz olduğunu belirtti ve yatırımcıların sakin olmasını istedi. Dogecoin ve Shiba gibi faydasız coinlerle kıyaslandığında ADA’nın fayda temelli bir proje oluşuyla öne çıktığını belirten Hoskinson, fiyata takıntılı olan yatırımcıların “bakış açısı eksikliği” yaşadıklarını belirtti.

5, 10, 15, 20 yıllık bir pakete bakarsanız Cardano’nun birçok ulus devletin arka ucu olma ihtimalinin yüksek olduğunu gerçekten hissedersiniz.

diyen Hoskinson, Cardano’nun tam potansiyeline ulaştığında ne kadar edeceğini doğru bir şekilde tahmin etmenin bir yolu olmadığını açıkladı. Ancak Hoskinson, Cardano’yu “dünyanın gördüğü en büyük insan hakları koruyucusu” olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

Öte yandan Twitter’da yaptığı bir paylaşımla bir dizi yeni güncellemenin yapılacağını da haber veren Hoskinson, yeni proxy anahtar dizilimini tanıttı. Amaçlarının temelde 3 farklı özel anahtar oluşturmak olduğunu ifade eden kurucu, bunların harcama, oylama ve staking anahtarlarını kapsadığını açıkladı. Bu yeniliğin güvenlik ve gizlilik açısından büyük önem arz ettiğini belirten Hoskinson, “Daedalus” isimli güncellemeyle söz konusu özelliklerin aktif hale geleceğinden de bahsetti.

Öte yandan güncel fiyatlara baktığımızda en son Cardano rallisi ile birlikte Fibonacci geri çekilme seviyelerini çizecek olursak ADA’nın şu anda bir düzeltme aşamasında olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle 1.75 dolarlık destek seviyesinin ADA/USD için güçlü destek sağlayabileceği söylenebilir.

An itibarı ile 1.78 dolardan işlem görmekte olan Cardano boğalarının yakın zamanda söz konusu altcoini 1.85 doların üzerine taşıyamayacağı aşikar ancak ADA, 1.90 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmak için büyük çaba sarf ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Yakupppl

Resmini duduklesinler ada


Başa dön tuşu