Cardano

Cardano Kurucusundan ADA Yatırımcılarını Sevindiren Haber ve Tarih!

Charles Hoskinson, ADA için kritik iki ay hakkında konuştu.

Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi Cardano (ADA), kripto para piyasasının yaşadığı genel sert düşüşe rağmen ayakta kalmayı başardı.

Bunun çoğunlukla staking hizmetine ve yüksek staking yüzdesine borçlu olan ADA, gün içerisinde stabil hareketlerini sürdürüyor.

ADA, 1,20 dolar seviyesini destek haline getirmiş durumda ve buranın altına çok fazla inmedi. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ise konu hakkında yaptığı açıklamada ADA fiyatını canlandırabilecek bilgiler paylaştı.

Cardano İçin 2 Aylık Eğlence Başlıyor

Hoskinson, bugün paylaştığı gönderisinde önce ADA’yı eleştirenlere yönelik açıklamada bulundu ve daha sonra ADA hakkında bir bilgi paylaştı. Ünlü isim, önümüzdeki 2 aylık sürecin “eğlenceli” olacağının altını çizerek bu eleştirmenlerin çok kötü anlar yaşayabileceğini ima etti.

Hoskinson bu ayın başlarında ise eleştirmenlere yönelik başka bir açıklamada daha bulunmuş ve Cardano ağı üzerinde Temmuz 2020’den bu yana yüzlerce uygulamanın hayata geçtiğini hatırlatmıştı.

Ünlü kurucu “eğlenceli” geçecek iki ayın detaylarını paylaşmasa da bunun Alonzo hard forku ile ilgili olduğu tahmin edilmekte. Alonzo hard forku ile ağ tamamen akıllı kontrat desteğine kavuşacak ve isteyen her geliştirici kendi uygulamasını geliştirip hayata geçirebilecek.

Hoskinson’un iddialı her açıklaması sonrasında büyük bir gelişmeyi hayata geçirmiş olması da önümüzdeki iki ay içerisinde ADA fiyatının ciddi bir hareketlilik yaşayabileceğini düşündürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu