Kripto HaberleriBinance CoinCardano Stake Hizmeti Sağlayıcısı Staking Rocks, Yeni Özelliği Duyurdu

Cardano Stake Hizmeti Sağlayıcısı Staking Rocks, Yeni Özelliği Duyurdu

Takip et

Cardano kullanıcılarına stake hizmeti veren blockchain girişimi Staking Rocks, kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. Staking Rocks geliştiricilerinin tasarladığı yeni köprü sayesinde Binance USD (BUSD) bundan böyle ADA ve BNB ağları arasında transfer edilebilecek.

Geliştiriciler yapılan duyuruda Binance borsasının stablecoini BUSD’nin artık Cardano ana ağında da aktif olduğunu vurguladı.

ADA ağında işlem görecek olan BUSD varyantı fmBUSD token geçtiğimiz gün Cardano ağında faal oldu. İki ağ arasında kullanılacak olan köprünün ismi ise fintum olarak bilinyor.

Fintum köprüsü şu anda herkese açık bir beta test sürecinden geçiyor. Geliştiriciler önümüzdeki günlerde projenin detaylı bir açıklamasını yapacak.

Staking Rocks, yeni ağ köprüsü için ekibin tam gaz çalışmaya devam ettiğini vurgulayarak kripto kullanıcılarını beta testine katılmaya davet etti. Konu hakkında Twitter’da konuşan Cardano fenomenleri ise bu girişimin ağa büyük katkıda bulunacağına inanıyor.

Ancak ADA topluluğunun bir kısmı ise köprü girişimlerine pek sıcak bakmıyor. Bunun en önemli nedeni ise geçmiş kötü tecrübelere dayanıyor. Hackerlar, blockchain endüstrisinin en büyük oyunu Axie Infinity’in Ronin köprüsünden geçtiğimiz yıl milyonlarca dolar çaldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları