Cardano

Cardano’da Alonzo Bitti: Sırada Ne Var? CEO Açıkladı!

Alonzo sonrasında Cardano'yu ne bekliyor?

Toplam piyasa değerine göre en büyük kripto para birimlerinden birisi olan Cardano (ADA), en kritik güncellemelerinden birisini hayata geçirdi.

Cardano’nun arkasındaki IOHK tarafından geliştirilen Alonzo, geçtiğimiz pazar günü resmen aktif edildi ve ağda artık akıllı kontrat desteğinin olduğu görülüyor.

Cardano ağında tarihte ilk defa akıllı kontrat desteğine ulaşıldı ve bunu çok sert bir şekilde eleştiren kitlenin şu an sessizliğe büründüğü görülüyor.

Alonzo Sonrası Cardano’yu Ne Bekliyor?

Daha önceki aylarda özellikle Alonzo hard forkuna yönelik ciddi eleştiriler yapılmıştı. Cardano Foundation yöneticilerinden olan Sidney Vollmer ise konu hakkında yaptığı açıklamasında Alonzo sonrasında “insanların akıllarını kaçırmasını sağlayacak” ortaklıklar yapacaklarını vurguladı.

Hava atmak falan istemiyorum ancak Cardano Summit etkinliğinde duyuracağımız bazı ortaklıklar insanların akıllarını kaçırmasını sağlayacak. Cardano’nun bize sunduğu fırsatlardan dolayı çok mutluyuz ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için çalışmalara devam ediyoruz.

Bizden ayrılmayın!

Kripto para sektöründe özellikle duyurunun duyurusu olarak bilinen bu olayların kötü bir ünü olsa da Cardano’nun yıllardır beklediği Alonzo hard forku ve akıllı kontratlarsa bu durumun farklı olmasını sağlayabilir.

Bunu en çok kullanan Tron ağı ve Tron Foundation yöneticisi Justin Sun olarak bilinmekte ve Cardano veya Ethereum gibi projeler iyi ünleri ile tanınmakta.

25-26 Eylül tarihinde başlayacak olan konferans bu sebeple bir hayli önemli ve bunun birçok ortaklık getireceği söylenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu