binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriCardanoCardano'nun (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson ADA İle İlgili İddiaları Reddetti!

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson ADA İle İlgili İddiaları Reddetti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto para biriminin yönetim yapısını çevreleyen merkezileşme suçlamalarını reddetti.

Cardano (ADA) Kurucusu Merkezileştirme Suçlamalarını Reddetti

Suçlamalar, Twitter’da kendini “Web3 danışmanı” olarak tanımlayan Vanessa Harris tarafından yapıldı ve Cardano’nun geliştirilmesinin arkasındaki şirket olan IOG’nin mevcut kurulum altında ağ üzerindeki kontrolünü asla kaybetmeyeceğini iddia etti.

Harris özellikle Cardano İyileştirme Önerisi olan CIP-1694’ü, IOG ve diğer kuruluşların en uç koşullar dışında ağ üzerindeki kontrolü elinde tutacağının kanıtı olarak gösterdi.

Ancak Hoskinson bu iddiaları kategorik olarak yanlış diyerek reddetti ve Harris’i korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) yaymakla suçladı.

Bir Twitter Spaces sohbeti sırasında Hoskinson, yönetimin karmaşık bir mesele olduğunu kabul etti.

İlgili Haber  Analist, Devasa Balinaların Gizli Bir Şekilde Hakimiyet Kurduğu Altcoinleri Sıraladı!

Tartışma başlığında, etkin bir şekilde IOG’ye ait olduğunu iddia ettiği anayasa komitesinin gücü ve normal ADA kullanıcılarının bir delege temsilcisi (DRep) olmadan yönetişime katılamayacağı gerçeğiyle ilgili endişelerini dile getirdi.

Kripto para topluluğunun Harris’in Cardano’nun CIP-1694 ve Voltaire için önerdiği yönetim eylemleri hakkındaki Twitter başlığına tepkisi oldu.

Bazı kullanıcılar destekleyici, bazıları ise şüpheci ya da küçümseyici bir tavır sergiledi. Bazı kullanıcılar Harris’i FUD yaymak ve yanlış beyanlarda bulunmakla suçlayarak Hoskinson’ı destekledi. Zira Harris’in iddiaları ADA’yı merkezi bir kategoriye sokuyor.

Daha önce kripto para dünyasının en büyük medya kuruluşlarından biri olan CoinDesk’i satın alma niyetini belli eden Hoskinson, bu son anlaşma ile ilgili daha fazla bilgi vermemişti.

CoinDesk, zor durumdaki bir kripto şirketi olan Digital Currency Group bünyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail