Cardano

Cardano’ya (ADA) 40.000 Yeni Konum Müjdesi!

Flexa, Cardano'yu desteklemeye başladı.

Alonzo hard forku ile büyük bir yükseliş elde edip beklenti yaşatan Cardano (ADA), ne yazık ki yılın devamında bu başarısını sürdüremedi ve sert bir düşüş yaşadı.

3 doların üzerine kadar çıkan ADA, akıllı kontratların ağda beklendiği gibi bir devrim gerçekleştirmemesi üzerine değerinin büyük bir kısmını kaybetti ve 1 dolara kadar çekildi.

Cardano’ya İyi Haber

Bunun yanında ADA için olumlu gelişmeler ise sayıca az olsa da devam etmekte. Önde gelen ödeme sağlayıcılarından birisi konumundaki FLEXA, ADA için müjdeyi verdi.

2018 yılının Şubat ayında kurulan ve dijital ödemeler konusuna odaklanan Flexa, artık ADA ödemelerini de destekliyor.

Ödeme ağı Flexa, Cardano topluluğuna verdiği haberde artık 40.000 noktada ADA işlemleri yapılabileceğini belirtti.

Latin Amerika, Avrupa ve Amerika gibi birçok bölgede hizmet veren Flexa, artık ADA’yı destekliyor.

ADA bu yeni haber sayesinde ABD de dahil birçok ülkede 40.000’den fazla konumda direkt olarak ödemelerde kullanılabilecek.

SPEDN uygulaması üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde kullanıcılar cüzdanlarındaki ADA’lar ile istedikleri mağazadan alışveriş yapabilecek.

Şu an için çok büyük bir hamle gibi gözükmese de farklı kripto para odaklı ödeme uygulamalarına giriş yapılması önümüzdeki senelerde bu kripto paraların kitlesini inanılmaz derecede arttırabilir.

Özellikle düşük işlem ücretli ve işlem odaklı ADA, bundan faydalanacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu