Cardano

Cardano’yu (ADA) Hareketlendiren Müjde, Charles Hoskinson’dan Geldi!

Charles Hoskinson, ADA fiyatını hareketlendiren müjdeyi paylaştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 45.000 dolar üzerine çıkmasından sonra piyasa yeniden hareketlendi ve şu an altcoinler de dahil neredeyse bütün kripto para birimleri yükseliş yaşıyor. Bunların başında ise bir süredir durgunluğunu koruyan Cardano (ADA) geliyor.

Cardano İçin Tarih Geliyor

ADA fiyatı 24 saat içerisinde %20 ve üzerinde yükseliş elde ederek Ethereum veya Binance Coin gibi kripto paraların performansını geride bıraktı.

ADA fiyatının bu yükselişinin arkasında ise uzun süreden beri beklenen bir haberin etkisi bulunuyor. ADA, 7 gün içerisinde %30 yükseliş elde ederek aslında yükselişin büyük kısmının son 24 saat içerisinde geldiğini de ortaya koymakta. Bu da gözleri Charles Hoskinson’ın yaptığı açıklamaya çeviriyor.

IOHK CEO’su ve Cardano kurucusu Hoskinson, yayınladığı en güncel videosunda çok beklenen akıllı kontratlar hakkında konuştu. Hoskinson, akıllı kontratların uygulamaya alınacağı ve ağın güncelleneceği tarihi cuma günü açıklayacağını belirtti. Teknik olarak duyurunun duyurusunu yapan Hoskinson’un bu hamlesi ise fiyata etki etti.

Ortaklarımızla çok fazla görüşme yaptık ve şu an cuma günü bu tarihi açıklayacağız gibi gözüküyor.”

Bu tarihin oldukça mümkün ve işlerin yetiştirilebileceği bir tarih olacağını belirten Hoskinson, daha önce yaptığı açıklamalarında ise 1 Ekim tarihinden önce kesinlikle akıllı kontrat desteğinin geleceğini ifade etmişti.

Ünlü isim şimdi kripto para borsaları ile görüşmeler yapıldığını ve bu güncellemenin tarihinin de yakında açıklanacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu