coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinCBOE'nin Bitcoin Spot ETF'lerin Yarın İşlem Görmeye Başlayacağını Açıklamasının Ardından SEC Neden...

CBOE’nin Bitcoin Spot ETF’lerin Yarın İşlem Görmeye Başlayacağını Açıklamasının Ardından SEC Neden Onay Duyurusunu Yapmıyor?

FOX muhabiri Charles Gasparino, Bitcoin Spot ETF'lerin onay duyurusunun SEC tarafından neden henüz açıklanmadığını irdeledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bilindiği üzere kısa bir süre önce CBOE, Bitcoin Spot ETF’lerin yarın borsalarında işlem görmeye başlayacağını bildirmişti.

Bu gelişmenin SEC’in onayı öncesinde son aşama olduğu ve onayın gelme ihtimali lehine bir durum olduğu biliniyor.

Bununla birlikte FOX Business muhabiri Charles Gasparino, BTC Spot ETF başvurusu bulunan şirketlerden birinde kıdemli bir yöneticiyle yaptığı görüşmeye dayandırdığı bilgiye göre SEC, şirketlere bugün ABD’de piyasaların kapanmasının ardından BTC fonlarının onaylanacağını söyledi.

İlgili Haber  Son Dakika: CBOE, Bitcoin Spot ETF'inin Onaylandığını Duyurdu

Yani SEC, resmi onay duyurusu için ABD’de piyasaların kapanmasını bekliyor. Bununla birlikte Gasparino’nun yaptığı paylaşıma göre söz konusu üst düzey yönetici, söz konusu Gary Gensler olduğu için her şeyin mümkün olduğunu da ekledi.

CBOE, çok sayıda şirketin yaptığı Bitcoin Spot ETF başvurularının yarın işlem göreceğini açıklamıştı. Bununla birlikte CBOE’nin açıklamasının ardından BTC fiyatında ani bir hareket gözlenmedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail