Kripto HaberleriAltcoinChainlink (LINK) Rekora Doymuyor! Önemli Seviyeler Neler?

Chainlink (LINK) Rekora Doymuyor! Önemli Seviyeler Neler?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bundan 1 ay öncesine kadar 6 dolardan işlem görmekte olan ChainLink (LINK), resmen şaha kalktı ve geçtiğimiz gün 10.70 dolarlık seviyeyi de aşarak yatırımcılarına % 80’lik bir kar elde ettirdi. Bu anlamda yatırımcısının yüzünü güldürmeyi en çok başaran altcoinlerden biri olan LINK, an itibarı ile 12.69 dolardan işlem görüyor ve ünlü altcoinin toplam piyasa değeri 4.5 milyar dolara ulaşmış durumda.

Ünlü altcoinin böylesi bir yükseliş kaydetmesi birçok analistin zaten beklediği bir şeydi. Bu anlamda şaşkınlık yaşamayan analistler zaten bir süredir böylesi bir yükselişin kapıda olduğundan emindiler.

Michael van de Poppe (Crypto Michael ) başarısından dolayı LINK’i kutladı ve tutunması gereken önemli alanın 9.75 dolar seviyesi olduğunu ifade etmişti. Burada tutunması halinde LINK’in 12-12.50 dolarları göreceğini aksi halde ise 8.70 dolarlık seviyeyi görmenin mümkün olduğunu sözlerine eklemişti.

Ünlü analist Josh Rager ise LINK’le alakalı attığı bir tweette dip seviyeden LINK aldığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

Bundan sonraki en önemli dirençlerin 14 ve 16 dolar olduğuna değinen uzmanlar, güvenli alım bölgesini 10.30 dolar seviyeleri olarak belirtiyorlar.

*Yükselen ürünlere girmek çoğu zaman zarar edilmesine sebep olabilir. Bu sebeple FOMO etkisine kapılmadan düşerken destek alanlarından alış yapmak daha doğru olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları