HaberlerKripto Para

Çin Güncel “En İyi Kripto Para” Listesini Yayınladı

Çin'in belirli aralıkla yaptığı en iyi kripto para listesinin güncellenmiş hali yayınlandı.

Nexo

Kripto para piyasasında son birkaç gündür özellikle Çin rüzgarı esiyor. Öyle ki analistlere göre şu an piyasada Çin’in oluşturduğu boğa sezonu var. Çin Blockchain ve kripto para sektöründe lider ülke olmak için atılımlar yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemlerde de belirli aralıkla yayınlanan ve Bilgi ve Endüstri Gelişim Merkezi (CCID) tarafından oluşturulan “en iyi kripto para listesi” güncellendi.

Güncellemede öne çıkan en büyük gelişme TRON’un inanılmaz yükselişi oldu. TRON, Ethereum’un yerini alırken Bitcoin ise hala 11. sırada kendine yer buldu. Yayınlanan ilk listede birinci sırada bulunan Ethereum zaman içerisin 3. sıraya geriledi. Çin kaynaklı projelerin yükselişte olduğu gözlerden kaçmazken listenin en başında yine EOS yer aldı.

Çin’in Güncel En İyi Kripto Para Listesi

CCID tarafından yapılan açıklamada sıralama yapılırken kripto paraların fiyatları ve market hacimlerine bakılmaksızın sadece teknolojilerine bakılıp sıralama yapıldığı bir kez daha vurgulandı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı