binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÇinli Analistten Bu Yıl ve 2024 İçin Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH)...

Çinli Analistten Bu Yıl ve 2024 İçin Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) Tahmini Geldi!

Çinli Analist CryptoPanda, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında bu yıl ve önümüzdeki yıl için Bitcoin ve Ethereum'u değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çinli analist CryptoPanda bugün yaptığı paylaşımında Twitter’da Bitcoin ve Ethereum için uzun vadeli bakış açısını paylaştı ve önümüzdeki birkaç yıl için tahminlerini açıkladı.

Çinli Analist CryptoPanda, 2023 ve 2024 Yılı Beklentisini Takipçileriyle Paylaştı

CryptoPanda tweet’inde ilk olarak 2023 yılına ilişkin beklentilerini ele aldı ve kripto piyasalarının faiz artışındaki duraklama ve potansiyel faiz indirimlerini fiyatlandırırken güçlü bir pump yaşayacağını ileri sürdü.

Bununla birlikte, piyasalar yaklaşan resesyona uyum sağladıkça bunu üçüncü ve dördüncü çeyrekte bir satış dalgasının izleyeceğine inanıyor. CryptoPanda’ya göre asıl faiz indirimi 2024 yılında gerçekleşecek.

İlgili Haber  Bu Altcoin Listelendiği Gün En Büyük Alıcı Olan Balina, Coinlerin Tamamını Binance'e Taşıdı!

CryptoPanda, 2024 yılında Bitcoin’in 100.000 dolar seviyesine ulaşacağını, Ethereum’un ise 10.000 dolara tırmanacağını iddia ediyor.

Bitcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 30.283 dolar seviyesinde seyrederken Ethereum ise 2.087 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasaların asıl olaydan önce bir şeyler yapma eğiliminde olduğunu vurgulayarak, kriptonun Kasım 2022’de enflasyondaki zirveye ve ardından gelen yavaşlamaya bir yanıt olarak dibe vurduğu gerçeğine işaret ediyor.

CryptoPanda ayrıca piyasaların şu anda pump yaptığını ve faiz artışlarındaki duraklamayı bekledikleri için bunu yapmaya devam edeceklerini savunuyor. Analist, piyasada pump yaşanmasına neden olan şeyin olayın kendisinden ziyade bir olay beklentisi olduğunu vurguluyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail