Kripto HaberleriAltcoinCoca-Cola İşbirliğini Duyurdu, Bu Altcoinin Fiyatı Yükseldi!

Coca-Cola İşbirliğini Duyurdu, Bu Altcoinin Fiyatı Yükseldi!

Takip et

Crypto.com’un CRO altcoini (CRO), şirketin Katar’daki 2022 FIFA Dünya Kupası’nı simgeleyen bir dizi non-fungible token (NFT) piyasaya sürmek üzere Coca-Cola ile işbirliği yaptığı haberinin ardından Pazartesi günü değer kazandı.

Duyurunun yapılmasının ardından %10 kadar değer kazanan altcoin, bu yazının yazıldığı anlarda yaşadığı gerilemeyle birlikte son 24 saatte %7 yükseliş yaşamış oldu.

CRO altcoininin Coca-Cola duyurusunun ardından yükselişini gösteren günlük CoinMarketCap grafiği.

Bugünkü yükselişe rağmen CRO, kripto para piyasalarında FTX’e bağlı çöküşün etkisiyle geçtiğimiz ay yaklaşık %50 oranında düşüş yaşadı. CRO yıllık bazda yaklaşık %90 düşüş gösterdi.

Coca-Cola ve Crypto.com İşbirliğini Duyurunca Platformun Kendi Altcoini CRO Fiyatında Yükseliş Yaşandı

Crypto.com, Coca-Cola ve dijital sanatçı GMUNK tarafından oluşturulan 10.000 NFT’ye blok zinciri üzerinde ev sahipliği yapacağını söyledi. NFT’ler, Katar Dünya Kupası’ndaki maçlar sırasında oyuncuların oyun içi hareketlerinin “ısı haritaları” aracılığıyla izlenmesiyle üretildi.

İlgili Haber
Crypto.com Rezervinin Beşte Biri Bu Altcoinden Oluşuyor!

Taraftarlar, Crypto.com NFT platform hesabına kaydolduktan sonra NFT’leri satın alabilirler. Bir Coca-Cola “Piece of Magic” NFT kazanma şansı için taraftarlar Coca-Cola’nın fanzone web sitesine kayıt olabilirler.

Crypto.com’un pazarlama müdürü Steven Kalifowitz yaptığı açıklamasında konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu yılki FIFA Dünya Kupası, Web3 teknolojisinden yararlanan ilk kupa olacak. Coca-Cola ve GMUNK ile ortaklık kurarak bu tarihi maçları sonsuza dek blok zincirinde anmak bizim için bir ayrıcalık. Birlikte tamamen yeni bir hatıra eşyası üretiyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları