BorsaHaberlerKripto Para

Coinbase ABD App Store’unda 1 Numaraya Yükseldi!

Kripto borsaları mobil uygulamalarda giderek gözde hale geliyor.

Kripto piyasasına olan rağbet her geçen gün artarken kripto para borsalarına olan ilgi de haliyle büyüyor. Nitekim daha önce bu senenin mayıs ayında ve 2017’de de zirveyi gören Coinbase, bir kez daha zirveyi gördü.

100’ü aşkın ülkede 56 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Coinbase’in mobil uygulaması, Apple’ın ABD App Store’unda (iOS) 1 numaraya yükseldi ve son birkaç gün içinde ABD’de en çok indirilen iOS uygulaması haline geldi.

 

Kripto piyasasında an itibarı ile kripto savaşları yaşanırken Bitcoin yeniden yükselişe geçti ve 61 bin doların üzerinde işlem görmeyi sürdürüyor.

Ethereum ise yine 4 bin doların üzerinde seyrediyor. Öte yandan bu haftanın şüphesiz en çok konuşulan coini olan Shiba Inu ise Dogecoin’e karşı verdiği mücadelede yarışı önde götürüyor. %40’ın üzerinde yükseliş gösteren SHIB 0.00006698 dolardan işlem görüyor. Ancak şu da var ki bir başka meme coin projesi olan Dogecoin de bu kıyasıya mücadeleden çekilmiş değil. Nitekim o da yükselişte ve %26’lık yükseliş oranı ile 0.3149 dolardan işlem görüyor.

Ortam bu kadar kızışmışken söz konusu kripto borsalarının da indirilme listelerinde tepelerde yer alması kaçınılmaz oluyor. Öyle ki Crypto.com’ın iOS uygulaması da Apple’ın ABD App Store’unda 5. sıraya ulaşmasıyla ABD’de en çok indirilen uygulamalardan biri haline gelmiş durumda. Ayrıca Binance 16 ve Trust uygulamaları da 17. sırada yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu