XRP

Coinbase CEO’sunun Son Açıklaması, XRP Yatırımcılarını Heyecanlandırdı!

XRP, yeniden listelenecek mi?

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, önemli bir haber ile XRP yatırımcılarını sevindirebilir.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna (SEC) karşı verdiği mücadelede Ripple’ın yanında olduğunu destekleyen bir ifade kullandı.

XRP’ye Yeşil Işık Gelecek mi?

Armstrong, yayınladığı bir dizi tweet ile şirketin davasının beklenenden de iyi gittiğinin altını çizdi.

Ünlü isim, kripto para sektörüne yönelik saldırıların ve yatırımcıları incitmenin politik açıdan popüler olmadığını da belirterek aslında SEC’inin burada yalnız kaldığını vurguladı.

Amerika’nın en büyük kripto para borsası, dava ilk açıldığında Ripple’ı yalnız bırakmış ve bunun kripto para sektörüne yönelik bir saldırı olmadığını belirtmişti. Bunun devamında SEC’in Coinbase’i de hedef almış olması, durumu değiştirmiş gibi gözüküyor.

Armstrong da açıklamasının devamında SEC’in normalde insanları ve yatırımcıları koruması gerekirken bunlara zarar veren kurum olduğunu belirtti.

XRP ve Ripple’a dava açılmasından sonra fiyatı en çok düşüren etmen birbiri ardına gelen delist haberleri olmuştu.

Coinbase’in yıllar sonra listelediği XRP’yi bir anda borsadan kaldırması da büyük bir yankı uyandırmıştı.

Şimdi ise yeni yapılan açıklamalar sayesinde XRP’nin tekrar listelenebileceği söylentileri dolanmaya başladı. Coinbase’in XRP’yi yeniden listelemesi ise XRP fiyatı için 2 dolar gibi seviyelerin test edilmesini sağlayabilir.

XRP şimdiden bu haber ile %3 yükselişe geçti ancak hala 1,13 dolar seviyesinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu