binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCoinbase'den Yeni Bitcoin Ve Ethereum Duyurusu!

Coinbase’den Yeni Bitcoin Ve Ethereum Duyurusu!

Coinbase, türev borsası aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum vadeli işlem sözleşmelerini başlatmaya hazırlanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Mayıs ayının başlarında küresel genişleme çabalarının bir parçası olarak ABD’deki düzenleyici baskı karşısında ABD dışında Bermuda’da bir türev borsası açtığını açıkladı.

Mayıs ayının başlarında açıklama yapan Coinbase, merkezi Bermuda’da bulunan Coinbase International Exchange‘i başlattığını duyurmuştu.

Bu türev borsasının Bitcoin ve Ethereum odaklı olacağını belirten Coinbase, tüccarların 5 kata kadar kaldıraçlı kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri aracılığıyla Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatı üzerine işlem yapmasına izin verileceğini söylemişti.

Bu bağlamda dün bir açıklama yapan Coinbase, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) tarafından düzenlenen türev borsası aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum vadeli işlem sözleşmelerini 5 Haziran’da piyasaya sürmeyi planladıklarını belirtti.

Coinbase BTC ve ETH vadeli işlem sözleşmeleri kurumsal yatırımcılara yönelik olacağını da ekledi.

Ayrıca bu vadeli işlem sözleşmelerinin 1 Bitcoin ve 10 Ethereum olmak üzere sınırlı boyutta olacağını ifade eden Coinbase, bu sınırlamanın müşterilerin piyasadaki risklerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlamayı amaçladığını söyledi.

“Kurumsal talep göz önüne alındığında, CFTC tarafından düzenlenen türev borsamız Coinbase Türev Borsası, yatırımcıların riski hassas bir şekilde yönetmesini ve ABD tarafından düzenlenen diğer türev borsalarından daha düşük ücretlerle cazip getirileri hedeflemesini sağlamak için iki yeni vadeli işlem sözleşmesi başlatacak.

Bu bağlamda Coinbase Türev Borsası, 5 Haziran’da Bitcoin ve Ethereum sözleşmeleriyle kurumsal vadeli işlem sözleşmelerini duyurmaktan heyecan duyuyor.

Coinbase Bitcoin (BTI) ve Coinbase Ether (ETI) vadeli işlem sözleşmelerine, önde gelen üçüncü taraf kurumsal yatırımcılar erişebilecek.

1 Bitcoin ve 10 Ethereum boyutunda BTI ve ETI vadeli işlemleri, katılımcıların bu büyüyen dijital varlık emtialarına maruz kalmalarını ayrıntılı bir şekilde uyarlamalarına olanak tanıyacak ve tacirlerin oldukça dinamik bir pazar ortamında fırsatları yakalamasına olanak tanıyacak. “

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail