Kripto HaberleriAltcoinCoinbase'in Son Listelemeleri, Fiyata Hiç Etki Etmedi!

Coinbase’in Son Listelemeleri, Fiyata Hiç Etki Etmedi!

Takip et

Kullanıcı sayısı açısından dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Coinbase, bu sayede yaptığı her listeleme ile ciddi bir fiyat artışı yaşanmasını sağlıyordu. Coinbase’in daha önceki senelerde çok daha az kripto para birimi listelemesi ise bu durumun çok daha belirgin olmasını sağlamaktaydı. Şimdilerde ise Coinbase’in listeleme etkisi biraz daha hafiflemiş gibi gözüküyor.

Coinbase Listelemesi Sanılan Etkiyi Yapmadı

Coinbase tarafından dün akşam paylaşılan gönderide, API3, BLZ, GODS, IMX, MDT ve RBN tokenleri için transferlerin başladığı ve bu kripto para birimlerinin resmen listelendiği vurgulandı. Buna rağmen söz konusu kripto para birimlerinin bazılarının fiyatında neredeyse hiçbir yukarı yönlü hareket görülmedi ve Coinbase etkisi de bunlar için yetersiz kaldı.

API3, son 24 saat içerisinde %15 yükseliş elde ederken an itibarıyla bunu kaybetmeye başladı. Sektörün en eski kripto para projelerinden olan BLZ %11, ve GODS ise %7 yükseliş elde edebildi. IMX, yaşanan listelenme furyasına rağmen %10 değer kaybetti ve kesinlikle olaya damga vurdu.

Öte yandan MDT ise arkasındaki topluluk ve hacminin çok düşük olmasından dolayı %50 yükseliş elde etti. Son olarak RBN de aynı IMX gibi %10’a yakın düşüş yaşamış durumda.

Coinbase’in artık çoğunlukla Web3 odaklı projeleri listelemesi ise önümüzdeki tarihlerde Web3 odaklı projelerin ana akım ile buluşmasının çok daha hızlı olabileceğini gösteriyor.

Genellikle Coinbase’de listelenen coinlerin yukarı yönlü ciddi bir şekilde hareketlendiği biliniyor. Bu durumun şu an böyle olmaması piyasada olan risk iştahının azaldığını gösteriyor. Piyasadaki korku ve açgözlülük endeksine de bakıldığı zaman 29 puanla son zamanların en düşük oranı, piyasadaki korkuyu aslında gözler önüne seriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları