Kripto HaberleriHaberlerCoinin Fiyatından Memnun Olmayan Yatırımcı ile Ripple (XRP) Yöneticisi Arasında Tartışma Yaşandı!

Coinin Fiyatından Memnun Olmayan Yatırımcı ile Ripple (XRP) Yöneticisi Arasında Tartışma Yaşandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu (CTO) David Schwartz, yakın zamanda attığı bir tweetle XRP’nin fiyat performansını savundu.

Hayal kırıklığına uğramış bir yatırımcının bu kripto para biriminin fiyatını “rezalet” olarak nitelendirmesinin ardından Schwartz, Ripple tokeninin aslında diğer büyük kripto para birimleriyle uyumlu bir performans sergilediğini açıkladı.

Ripple yöneticisi, XRP’nin fiyat performansına ilişkin algının belirli bir zaman dilimine bağlı olduğunu belirtti.

“Ripple Hem Bitcoin’den Hem de Ethereum’dan Daha İyi Performans Gösteriyor”

Schwartz, XRP’nin yılbaşından bugüne kadar hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans gösterdiğine işaret etti. Yöneticinin örneğine göre, ETH %57 düşüşte, ancak XRP %45 düşüşte.

Bununla birlikte, XRP’nin Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %86.41 oranında şaşırtıcı bir düşüşte olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca en son boğa piyasası döngüsü sırasında yeni zirvelere ulaşamayan birkaç büyük kripto para biriminden biriydi.

Yine de, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı dava nedeniyle pek çok yasal belirsizlikle karşı karşıya kalmasına rağmen, XRP önde gelen kripto para birimleri arasında kalmayı başardı.

İlgili Haber
Ripple'ın (XRP) Destekçileri Mahkemeye Başvurdu: SEC'e Baskı Artıyor!

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, şu anda 23.2 milyar dolar gibi etkileyici bir piyasa değerine sahip ve bu da onu altıncı en büyük kripto para birimi yapıyor (Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB ve USD Coin’in arkasında).

Tartışmalı kripto para biriminin savunucularının birçoğu, XRP davasında potansiyel olarak olumlu bir sonucun token için büyük bir destek olabileceğine inanıyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa süre önce davanın 2023 yılında sona ereceğini tahmin etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları