Kripto HaberleriHaberlerConsensus 2018 Etkinliği Bugün Başlıyor

Consensus 2018 Etkinliği Bugün Başlıyor

Takip et

Coindesk tarafından 2015 yılından bu yana düzenlenen Consensus etkinliğini son zamanlarda her yerde duyuyoruz. Consensus 2018 dünya çapındaki en büyük kripto para ve Blockchain teknolojisi etkinliği olarak tanımlanıyor. Bu sene New York şehrinde 14-15-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Her geçen gün artan katılımcı sayısının bu sene rekor kırarak 7000 civarında olması bekleniyor. 300’den fazla katılımcıya yer verecek olan etkinlikte 70 farklı ülkeden kripto para analisti ve yatırımcısı bulunuyor. Ayrıca bunun yanı sıra Ethereum kurucusu Joseph Lubin, Twitter CEO’su Jack Dorsey, Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin yanı sıra dünyanın en önde gelen bazı borsaların CEO’ları da etkinliğe katılacak isimler arasında.

Bunun yanı sıra IBM, Microsoft, Dash, Circle, Ripple, Qtum, NEM, VeChain gibi şirketler tarafından da etkinlik destekleniyor. Katılım yapmak isteyen kişilerin ise 1500 – 2000 dolar arasında bir bilet fiyatı ödemesi gerekiyor.

Consensus’da etkinliği yapılacak kripto paralar şu şekilde:

Consensus Etkinlik Yapacak Kripto Paralar
Consensus’da Etkinlik Yapacak Kripto Paralar

Piyasa İçin Oldukça Önemli

Daha önceki etkinliklerde görüldüğü üzere, etkinlik boyunca ve etkinlikten sonra her zaman Bitcoin’in ve altcoinlerin fiyatında ciddi yükselişler yaşandı. Etkinliğin devam ettiği ve bu süreçten sonraki 2 ay boyunca yüzde 95’den 550’ye kadar ciddi fiyat artışları görüldü. Tom Lee ve daha bir çok analiste göre bu sene de geçen senelerde olduğu gibi ciddi bir fiyat artışı ile boğa sezonunun gelmesi bekleniyor.

Dün itibari ile 8750 dolar seviyelerine kadar yükselen Bitcoin, bugün 8300 dolar seviyelerine kadar geriledi. Etkinliğin fiyat üzerinde nasıl etki edeceğini hep beraber göreceğiz.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesi değildir. Yapılan her yatırım kişinin kendi sorumluluğundadır. Bitcoinsistemi ve içerik yazarı oluşabilecek kayıplardan sorumlu değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları