BlockchainHaberlerKripto Para

Corona Virüs Kripto Para Sektörünü Vurmaya Devam Ediyor!

27-28 Mart tarihlerinde yapılması planlanan “Bitcoin 2020” adlı etkinliğin virüs nedeniyle ertelenmesine karar verildi.

Dünyayı kasıp kavuran ve yüzlerce kişinin hayatını kaybetmesine yol açan corona virüsü hemen hemen tüm sektörlerde etkisini gösterdi. Virüs yüzünden bu zamana kadar sayısız toplantı, konferans, seyahat, iş anlaşması ve hatta Formula 1 yarışları gibi dev organizasyonlar bile ertelendi. Özellikle Çin’deki vatandaşların günlük hayatları yüzde yüz oranında etkilendi, hemen hemen her şey sekteye uğradı. Tabii ki bu olumsuz gelişmelerden kripto para sektörü de nasibini aldı.

27-28 Mart tarihlerinde yapılması planlanan “Bitcoin 2020” adlı etkinliğin organizasyon sahibi BTC Inc tarafından yapılan resmi açıklamaya göre etkinlik 2020’nin üçüncü çeyreğine ertelendi. BTC Inc CEO’su tarafından yapılan açıklamada Vali Newsom’un bu haftaki olağanüstü hal ilanı ve San Francisco Belediye Başkanı London Breed’in paylaşımları sonrası kripto topluluğunun güvenini de göz önünde bulundurarak böyle bir karara varıldığı belirtildi.

Yetkililerce yapılan açıklamaya göre satılan biletler, ileri tarihe ertelenen etkinlik için geçerli olacak. Arzu eden katılımcılar bilet ücretlerini geri alabilecekler.

Bu etkinlik haricinde önümüzdeki hafta gerçekleşmesi planlanan “DC Blockchain Zirvesi” de corona virüs engeline takıldı. Söz konusu etkinliğin hangi tarihe ertelendiğiyle ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca ertelenecek etkinlikler listesinde Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) Bitcoin Expo’nun da yer aldığı öğrenilen bilgiler arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu