HaberlerKripto Para

Counter-Strike Tutkunuysanız Bu Habere Dikkat!

Verasity şirketi Counter-Strike oyuncuları ve taraftarlarını bugün başlayan turnuvada bir araya getiriyor.

İlk olarak 1999 yılında Windows destekli bir bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülen Counter-Strike, 2000 yılında tüm dünyada bağımlılık yaratan bir birinci şahıs nişancı türündeki popüler video oyunu haline geldi.

Bugün dünya genelinde milyonlarca takipçisi bulunan bu taktiksel aksiyon oyunu tutkunları şu sıralar kripto tabanlı bir turnuvaya katılmanın heyecanını yaşıyorlar. Oyunun e-spor yıldızlarının -ki bu isimlere Nathan Schmitt ve Asya’nın en iyi oyuncusu Kevin Susanto da dahil olacak- ve profesyonel oyuncuların katılımıyla gerçekleşecek olan turnuva VRA adında bir token’ı da bulunan video, oyunculuk ve eğlence platformu Verasity şirketi tarafından destekleniyor.

Bugün başlayan turnuvada katılımcılar destekledikleri oyunculara bahis oynayabilecekler. Turnuvaya katılmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şeyse VeraWallet üzerinden, çevreden bağımsız şekilde hareket eden ve gelirin tamamının içerik geliştiricisine ulaşmasını sağlayan VRA token ile giriş ücretini ödemek.

Verasity şirketinin CEO’su RJ Mark Hain’in de belirttiği üzere VRA, kripto para odaklı İnternet tarayıcısı Brave’in BAT tokenına çok benziyor ancak en önemli fark elde edilen gelirin yüzde 100’ünün içerik sahibine gitmesi.

Özellikle pandemi döneminde e-spor sektörüne olan ilginin artmasıyla yıldızı iyice parlayan Verasity, kripto paraların benimsenmesi ve tanınmasında büyük bir paya sahip. Şirketin ilerleyen süreçte farklı spor dallarında da turnuvalar düzenleyeceği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu