XRP

Cowen, XRP Yatırımcılarını Sevindirdi: XRP İçin Rekor mu Geliyor?

Benjamin Cowen'a göre XRP tüm zamanların rekorunu kırabilir.

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, son dönemde pek iyi bir performans sergilemeyen XRP hakkında oldukça umut veren açıklamalarda bulundu. Cowen, 476.000 YouTube abonesine yönelik yaptığı açıklamasında, kripto para sektörünün şu an için konsolidasyon döneminden geçtiğini ifade etti ve şu an için büyük bir fiyat hareketi beklenmediğini vurguladı. Analist buna rağmen XRP için uzun vadede yeni bir fiyat hareketi bekliyor.

Cowen, XRP’den Rekor Bekliyor

XRP’nin piyasa döngülerini inceleyen popüler isim, toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para biriminin mevcut fiyat döngüsünü daha da uzatacağını düşünüyor. Cowen, konu hakkındaki açıklamasında şunları belirtti:

Mevcut fiyattan başlayıp daha önceki tüm zamanların rekoruna kadar olan döngüye bakınca, XRP’nin tüm zamanların rekorunu kırmasına yönelik olan inancımı kaybetmiyorum. Şu an için %436’lık bir fark bulunuyor ve bu bir daha ralli olması durumunda tüm zamanların rekoru kırılabilir.”

Cowen, piyasa döngüsünün kendi tahmin ettiği gibi uzaması durumunda XRP’ye olan inancını kaybetmeyeceğini ve yeni bir rekor bekleyeceğini açıkça ifade etti. XRP fiyatı bu boğa sezonunda 1,92 dolar seviyesine kadar çıktı ve buradan yaklaşık %60’lık bir yükseliş yaşaması durumunda tüm zamanların rekoruna ulaşabilirdi. Söz konusu rekor Ocak 2018’de kırıldı (3,30 dolar seviyeleri) ve o tarihten beri birçok başka kripto para rekor tazelerken XRP dava nedeniyle bunu yapamadı.

Cowen, dava hakkında bir şey söylemese de fiyatı etkileyecek en önemli unsurlardan birisinin bu olduğu biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu