Kripto HaberleriAltcoinDBS Bank'tan Yeni Bitcoin (BTC) Hamlesi!

DBS Bank’tan Yeni Bitcoin (BTC) Hamlesi!

Singapur'un en büyük bankası kripto para ticaretini başlattı.

Takip et

Kripto para sektörünün günden güne hızla gelişmesi daha fazla kurumsal yatırımcının ve şirketin kripto sektörüne girmesine neden oluyor.

Bu bağlamda son hamle Güneydoğu Asya’nın Singapur merkezli en büyük bankası olan DBS Bank’tan geldi.

Bugün bu konuda açıklama yapan DBS Bank, akredite yatırımcılar olan varlık müşterileri için kripto para ticareti başlattıklarını söyledi.

“Bankamızın uygun müşterileri artık diledikleri zaman DBS digibank aracılığıyla DBS Digital Exchange (DDEx) üzerinde kripto para ticareti yapabilirler.

Dijital varlıklara olan sürekli ilginin ortasında, DBS Bank akredite yatırımcılarının DDEx’e erişimini genişletiyor.”

DBS Digital Exchange (DDEx) dünyanın ilk banka destekli dijital borsalarından biri olma özelliğine sahip.

DDEx’te kripto ticareti daha önce, kurumsal yatırımcılar, aile ofisleri, DBS Private Bank ve DBS Treasures Private Clients müşterileriyle sınırlıydı.

Ancak DDEx’ten faydalanacak müşteri portföyünü genişleten DBS Bank, Singapurda’ki yaklaşık 100.000 akredite yatırımcılar olan varlık müşterileri için de kripto ticaretini başlatmış oldu.

Bu müşteriler DDEx’te minimum 500 dolarlık bir tutarla Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) ile sorunsuz bir şekilde ticaretini yapabilecekler.

DBS Bank tüketici bankacılığı ve varlık yönetimi grup yöneticisi Sim S. Lim açıklamada şunları söyledi:

“Müşterilerimizin varlıklarını büyütmelerine ve varlıklarını korumalarına yardımcı olan güvenilir bir ortak olarak, çağın ötesinde kalmaya ve aradıkları çözümlere erişim sağlamaya inanıyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları