coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinDelist Haberleri Sonrası Binance CEO'su CZ'den Açıklama!

Delist Haberleri Sonrası Binance CEO’su CZ’den Açıklama!

Binance CEO'su CZ, Binance ve stablecoinler ile ilgili çıkan haberleri yalanladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto paralar için dönüm niteliğinde olan MİCA düzenlemesinin gelecek yıl yürürlüğe girmesi bekleniyor.

Bu noktada MİCA’nın stablecoinler için yasal bir çerçeve oluşturması bekleniyor.

Coindesk‘in haberine göre, Binance Fransız hukuk direktörü Marina Parthuisot, bugün yaptığı açıklamada, yürürlüğe girecek olan yeni MİCA kurallarının stablecoinlerin büyük çapta delist edilmesi sonucunu ortaya çıkarabileceğini konusunda uyardı.

Binance yöneticisi bu noktada MiCA kurallarına göre henüz herhangi bir stablecoin onaylanmadığı için Binance’in halihazırda listeli olan tüm stablecoinleri 30 Haziran 2024’te delist etmeyi planladığını söyledi.

Bu haberi yapan kripto para gazetecisi Wu Blockchain’in paylaşımına yorum yapan Binance CEO’su CZ, bu konunun henüz net olmadığını belirterek şunları söyledi:

“4.

Bu bağlamdan koparılmış bir soruydu.

Aslında, EUR ve diğer stablecoinleri tamamen uyumlu bir şekilde piyasaya süren birkaç ortağımız var.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail