coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Altcoin Açıkladı: "Heyecan Verici Bir Duyuru Olacak"

Dev Altcoin Açıkladı: “Heyecan Verici Bir Duyuru Olacak”

Dev altcoinin arkasındaki geliştirici vakfı, yaptığı açıklamasında bugün heyecan verici bir duyuru yapılacağını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano (ADA) blok zincirinin geliştirilmesini ve benimsenmesini denetleyen ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı, bugün için heyecan verici bir duyuru yaptı.

Vakıf dün yayınladığı bir tweet’te şunları söyledi:

“Yarın (27.04.2023) heyecan verici bir duyuru geliyor!”

Tweet, duyurunun niteliği hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi, ancak Cardano topluluğu arasında çok sayıda spekülasyon ve heyecana yol açtı.

Cardano Vakfı, Cardano’nun arkasındaki araştırma ve geliştirme şirketi IOHK ve benimsenme ve yeniliği teşvik eden ticari kol Emurgo ile birlikte Cardano ekosistemine katkıda bulunan üç kuruluştan biridir.

İlgili Haber  ABD'li Senatör Ted Cruz Bitcoin'de İnanılmaz Yükselişteyim Dedi ve Kaç BTC'si Olduğunu Açıkladı!

Cardano, merkeziyetsiz teknolojiler aracılığıyla daha adil, şeffaf ve sürdürülebilir bir dünya üretmeyi amaçlayan bir blok zinciri platformudur.

Güvenli, ölçeklenebilir ve çevre dostu olacak şekilde tasarlanmış Ouroboros adlı bir proof-of-stake mutabakat protokolü kullanır. Cardano’nun yerel tokeni, ağdaki işlemler, akıllı sözleşmeler ve yönetişim için kullanılabilen ADA’dır. Cardano, 2017 yılında Ethereum’un kurucu ortaklarından Charles Hoskinson tarafından kuruldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail