coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Balina Binance'te Bu Altcoine Yüklü Girdi: Tamamını Kilitledi!

Dev Balina Binance’te Bu Altcoine Yüklü Girdi: Tamamını Kilitledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in başını çektiği kripto para rallisi sürerken bir balina cüzdanın Binance üzerinden yaptığı yüklü altcoin satın alımı dikkat çekti.

Kripto para borsası Binance’e 1.95 milyon USDT transfer eden balina hesap, borsada fonlarının da bir kısmını kullanarak 600.000 adet ApeCoin (APE) satın aldı. Balina cüzdanın satın aldığı APE coinlerinin toplam değeri yaklaşık olarak 2.5 milyon dolar.

Ardından söz konusu balina satın aldığı tüm APE tokenlerini stake etti.

Bununla birlikte söz konusu balina hesabın cüzdanında ApeCoin bağlantılı en elit NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden 2 adet bulunması da dikkat çekti.

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun taban fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 62.2 Ethereum seviyesinde bulunuyor.

İlgili Haber  Bu Altcoinde Geliştiricilerin "Büyük Duyurusu" Boş Çıktı: Fiyatta Ani Düşüş Yaşanıyor!

ApeCoin Nedir?

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk yapısını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosistemi içinde kullanılan bir ERC-20 yönetim ve kullanım tokenidir.

ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO’yu kontrol eden merkeziyetsiz yönetim sistemi aracılığıyla kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiği konusunda oy kullanır. APE Vakfı, ApeCoin sahipleri tarafından kabul edilen teklifleri idare eder.

İlk piyasaya sürüldüğü dönemde yeni meme coin olarak oldukça ses getiren ApeCoin, yaklaşık olarak 39 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmişti. Coin bu yazının yazıldığı anlarda ise 4.11 dolar ile zirve noktasından oldukça uzakta işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail