binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDev Bitcoin Borsası, Hollanda'daki Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!

Dev Bitcoin Borsası, Hollanda’daki Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!

New York merkezli kripto para borsası, rakibi Binance gibi Hollanda'daki faaliyetlerini askıya alma kararı aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York merkezli kripto para borsası Gemini, sektör devi Binance gibi hamle yaparak Hollanda’daki faaliyetlerini askıya alma kararı aldı.

Gemini, Mevzuata Uygunluğu Gerekçe Göstererek Hollanda Operasyonlarını Geçici Olarak Durdurduğunu Açıkladı

Şirket, düzenleyiciler tarafından belirlenen katı gereklilikleri karşılayamadığını belirtti. Buna rağmen Gemini, gelecekte Hollanda pazarına yeniden girme niyetini dile getirdi.

Gemini, Hollandalı kullanıcı tabanına hitaben yazdığı bir mektupta, varlıklarını geri çekmelerini ya da alternatif bir cüzdan adresine aktarmalarını tavsiye etti.

Platform, De Nederlandsche Bank (DNB) tarafından kripto borsalarına getirilen düzenleyici zorunluluklar nedeniyle 17 Kasım 2023 tarihine kadar Hollanda’daki faaliyetlerini durduracak.

Gemini, kullanıcılara fonlarını DNB’ye kayıtlı olan yerel kripto borsası Bitvavo’ya aktarmalarını tavsiye etti. 2018 yılında kurulan Amsterdam merkezli Bitvavo, Hollanda Bitcoin Şirketleri Birliği’nin bir üyesidir.

Amerikan şirketi, operasyonlarını kripto varlıkları düzenleyen yeni düzenlemelere tam uyumlu olacak şekilde hazırladıktan sonra Hollanda pazarına yeniden girme niyetini dile getirdi.

İlgili Haber  BNB Chain, Bu Protokol İle Entegrasyon Sağlandığını Açıkladı!

Gemini’nin küresel rakibi Binance de 2023 yazının başlarında DNB’den onay alamayınca Hollanda’daki faaliyetlerini durdurmuştu.

O dönemde DNB’de bir basın görevlisi olan Tobias Oudejans, Binance’in Avrupa Birliği genelinde kripto şirketleri için gereklilikleri standartlaştırmayı amaçlayan MiCA’ya uyum yoluyla Hollanda pazarına yeniden girmeyi keşfetmesinin makul olacağı yorumunda bulunmuştu.

Halihazırda DNB’de eToro, Coinbase, Crypto.com ve BitPay gibi önemli platformlar da dahil olmak üzere 37 kayıtlı sanal varlık sağlayıcısı bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail