binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDev Bitcoin Borsası, Singapur'da Tam Yetkili Lisans Aldı!

Dev Bitcoin Borsası, Singapur’da Tam Yetkili Lisans Aldı!

Singapur Para Otoritesi (MAS), dev borsaya resmi olarak Büyük Ödeme Kurumu lisansı vererek, ülkedeki konumunu sağlamlaştırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsası Coinbase Singapur’da önemli bir lisansın sahibi oldu. Singapur Para Otoritesi (MAS), şirkete resmi olarak Büyük Ödeme Kurumu lisansı vererek, geçen yılın sonlarında ilke onayı aldıktan sonra ülkedeki konumunu sağlamlaştırdı.

Coinbase Singapur’da Tam Düzenleyici Lisans Aldı

Bu gelişme, Coinbase’in ana pazarı olan Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden düzenleyici anlaşmazlığın ortasında geldi.

Haziran ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) şirket aleyhine dava açmış ve şirketin federal menkul kıymetler yasalarını ihlal ederek kayıtsız bir komisyoncu ve borsa olarak faaliyet gösterdiğini iddia etmişti.

Coinbase Singapur’un ülke direktörü Hassan Ahmed, “Bu lisans, piyasaya olan bağlılığımızı ortaya koyuyor ve lisanslama yolculuğumuzun sonuna işaret ediyor” dedi.

Singapur ve ABD’deki zıt düzenleyici deneyimlerin altını çizen Ahmed, uluslararası stratejilerinde düzenleyici netliğin ve iyi tanımlanmış endüstri kurallarının önemini vurguladı.

İlgili Haber  Kurumsal Dev Kripto Para Şirketi, Binance'ten Yüklü Altcoin Çekimi Yaptı: İşte Portföyü

Ahmed ayrıca Coinbase’in MAS ile yakın çalışarak önemli politika girdileri sağladığını belirtti.

Yeni alınan lisans, Coinbase’in Singapur’daki kuruluşunun bölgedeki hem bireysel hem de kurumsal müşterilere daha geniş bir Dijital Ödeme Hizmeti yelpazesi sunmasını sağlıyor.

Ayrıca, yerel bankacılık ortağı olarak hizmet veren Standard Chartered ile yerel kurumlarla ortaklıklarını sağlamlaştırıyor.

Coinbase, PayNow ve FAST banka transferleri de dahil olmak üzere kullanıcı dostu hesap fonlama seçenekleri sunarak tekliflerini yerel talepleri karşılayacak şekilde uyarladı.

Ek olarak, bir stablecoin olan USDC’nin ücretsiz satın alımlarını başlattılar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail