coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Bitcoin (BTC) Anketi Yayınlandı: Yatırımcılar Ayı Mı Bekliyor Boğa Mı?

Dev Bitcoin (BTC) Anketi Yayınlandı: Yatırımcılar Ayı Mı Bekliyor Boğa Mı?

CoinGecko yakın tarihte yaptığı bir ankette kripto para yatırımcılarının piyasa beklentilerini analiz etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinler son haftalarda yaşanan sert düşüşler sonrası toparlanmaya çalışırken, CoinGecko yakın tarihte yaptığı bir ankette kripto para yatırımcılarının piyasa beklentilerini analiz etti.

CoinGecko’nun 25 Haziran – 8 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleştirdiği ankete 2.558 kişi katıldı ve katılımcıların %94’ü kripto para biriminde sahip olduğunu söyledi.

Anket katılımcıların yaklaşık yarısının kripto paralar konusunda iyimser olduğunu ortaya koydu.

Yapılan anket halving sonrası katılımcıların %49’unun kripto piyasası hakkında yükseliş beklentisi içinde olduğunu ortaya koyarken, bu oran düşüş bekleyen katılımcı oranının (%25’in) neredeyse iki katı.

“Kripto piyasası hissiyatı, Bitcoin Halving’inden sadece iki ay sonra, güçlü bir fikir birliği hissiyatı olmadan bölündü.

Son ankete göre, kripto katılımcılarının %49,3’ü, Halving sonrası ilk ralliyi tersine çeviren geri çekilmeye rağmen, piyasa hakkında hala iyimser hissediyor.

Özellikle, ankete katılanların %26,1’i, tamamen iyimser olan %23,2’den biraz daha fazla olan, biraz iyimser hissediyordu.

İnsanlar yarılanma sonrası kripto piyasası hakkında ne düşünüyor?

Bullish (Boğa) – %23,2
Biraz Bullish – 26.1%
Nötr – 25.5%
Biraz Bearish – 13.4%
Bearish (Ayı) – 11.8%”

CoinGecko araştırma analisti Lim Yu Qian anket sonuçlarıyla ilgili şunları söyledi: “Nötr duygunun büyük payı, katılımcıların kripto para piyasası koşullarına yönelik belirsizliğini yansıtabilir veya katılımcıların piyasa görüşlerini oluşturmadan önce daha fazla gelişmeyi beklediklerini gösterebilir”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları