Kripto HaberleriShiba InuDev Borsanın CEO'sundan Shiba Inu (SHIB) Açıklaması: Yükseliş Bitti mi?

Dev Borsanın CEO’sundan Shiba Inu (SHIB) Açıklaması: Yükseliş Bitti mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dönemde sektörün en büyük kripto para borsalarından birisi haline gelen ve altcoin yatırımcılarının çokça tercih ettiği KuCoin, ciddi bir etkiye ulaştı.

Binance’in listelemeleri kadar olmasa da KuCoin’in listelemeleri de artık birçok kripto paraya ciddi bir fiyat artışı getiriyor ve bu yüzden CEO’nun açıklamaları her altcoin yatırımcısı için bir hayli önemli.

SHIB, Ölmedi!

KuCoin CEO’su Johnny Lyu, yaptığı en güncel açıklamasında da sektörün en popüler kripto para birimlerinden olan Shiba Inu’ya değindi. SHIB son dönemde rekor bir artış elde ettikten sonra hafif bir düşüş yaşadı ancak hala kritik noktada yer alıyor.

Lyu, SHIB ticari hacminin son üç günde üst üste Bitcoin’in ticari hacmini geçtiğini vurguladı. Bu hacim Lyu’nun kendi kripto para borsasında gerçekleşse de küresel çapta da benzer bir durum yaşandığı söylenebilir.

SHIB’in ticari hacmi geçtiğimiz ay Ethereum’un toplam ticari hacmini bütün borsalarda geride bırakmayı başarmıştı. Peki SHIB yükselişi artık bitti mi ve son durum tam olarak ne?

Lyu, KuCoin’in çoğunlukla bireysel yatırımcılara hizmet verdiğini ve bundan dolayı aslında bireysel yatırımcının hala SHIB’e ilgi duyduğunun görüldüğünü vurguladı.

SHIB’in popülerliğinin devam edeceğini ve bunun artık uzun vadede de adından söz ettireceğini ifade eden CEO, son dönemde güç kaybeden SHIB yatırımcılarının sevineceği bir haber vermiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları