binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaDev Borsanın Spot İşlem Hacmi Büyük Düşüş Yaşadı!

Dev Borsanın Spot İşlem Hacmi Büyük Düşüş Yaşadı!

Amerika'nın önde gelen dijital varlık platformu Coinbase, üçüncü çeyrekte spot işlem hacminde büyük bir düşüşe uğradı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin önde gelen dijital varlık platformu Coinbase üçüncü çeyrekte spot işlem hacminde dramatik bir düşüşe tanık oldu.

Coinbase’in 3. Çeyrek Kripto İşlem Hacmi Düştü

CCData tarafından derlenen verilere göre, platform spot işlem hacminde yaklaşık 76 milyar dolar elde ederek, geçen yılın aynı dönemine göre %52’lik şaşırtıcı bir düşüşe uğradı.

Bu rakamın, şirketin Nisan 2021’de Nasdaq Menkul Kıymetler Borsası’nda doğrudan listelemesinden bu yana, yani kripto para fiyatlarının zirve yapmasından sadece aylar önce gerçekleşen en düşük rakam olduğu tahmin ediliyor.

Spot işlem hacmi borsalar için çok önemli bir ölçüttür ve Coinbase için işlem ücretleri gelirinin önemli bir bölümünü oluşturur.

Coinbase, ikinci çeyrekte işlem gelirlerinin toplam kazançlarının %54’ünü oluşturduğunu açıkladı. Bu düşüş, bir dizi tartışma, iflas ve düzenleyici müdahalenin ardından kripto endüstrisinde bir yıl boyunca devam eden eğilimin bir parçası.

İlgili Haber  DeFi Protokolü, SEC İle Anlaşmak İçin Kendi Topluluğunun Görüşünü Aldı!

İşlem hacmindeki düşüşe rağmen Coinbase’in, özellikle sektör lideri Binance’in artan düzenleyici incelemelerle karşı karşıya kalması nedeniyle, çeyrek boyunca pazar payı kazanmış olması bekleniyor.

CCData, Coinbase’in genel spot işlem hacmindeki payının bir önceki yıl %4,2’den %5,7’ye yükseldiğini tahmin ediyor.

İşlem hacmindeki bu düşüş, şirketin diğer suçlamaların yanı sıra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun yasadışı bir borsa işlettiği iddialarıyla karşı karşıya kalması nedeniyle Coinbase için düzenleyici zorlukların olduğu bir ortamda gerçekleşti. Coinbase bu suçlamalara mahkemede itiraz ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail