coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDev Kripto Para Borsasından Şaşırtıcı Ethereum Anketi!

Dev Kripto Para Borsasından Şaşırtıcı Ethereum Anketi!

En büyük kripto alım-satım platformlarından OKX'in yayınladığı Ethereum anket verileri şaşırtıcı tahminler içeriyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasa takip sitelerine göre en büyük ikinci kripto para borsası OKX, Shanghai yükseltmesi yaklaşan Ethereum için bir anket araştırması yaptı. Dün yayınlanan rapor, ETH yatırımcılarının şaşırtıcı beklentilerini gün yüzüne çıkardı.

Yatırımcılar Ethereum’a Aşırı Güveniyor

OKX’in yayınladığı araştırma raporuna göre katılımcılar Ethereum’a dair büyük beklentiler taşıyor. Dev borsa, ETH Denver etkinliği esnasında 700 farklı kriptosevere gelecek hakkındaki öngörülerini sordu.

Örneklemin %83’ü önümüzdeki üç ay boyunca stake edilen ETH miktarının artmaya devam edeceğine inanıyor. 12 Nisan’da yayınlanması beklenen Shanghai güncellemesi ise stake edilen ETH tokenlerin çekilebilmesine olanak tanıyacak.

Kripto para yatırımcılarının Ethereum fiyatına dair yaptıkları tahminler de oldukça şaşırtıcı. Ankete katılan yatırımcıların %63’ü ETH’nin yıl sonuna kadar 5.000 dolara ulaşacağı yönünde görüş belirtti. Örneklemin üçte bir ise kripto para biriminin 2.000-3.000$ aralığında kalacağını tahmin ediyor.

Özellikle son günlerde 1900 doların üzerine yaptığı atak ile dikkatleri üzerine çeken ETH, yükselişlerini sürdüremeyerek diğer altcoinlerin de aşağı yönlü hareket etmesini sağladı. Yatırımcılar mevcut durumda aşağı ya da yukarı yönlü sert bir kırılım beklerken, bu kırılım hangi yöne olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları